Вівторок, 28 Травня, 2024

Взяти катер на прокат у Києві

Захоплюючі дух прогулянки акваторією Дніпра на швидкохідному невеликому судні з потужним мотором – це один із найкращих варіантів відпочинку для тих, хто втомився від міської суєти, напруженої роботи на виробництві та задушливих офісах столиці України. Щоб насолодитися чистим прохолодним повітрям над річковою хвилею, видами приголомшливих пейзажів на берегах великої річки, залишитися наодинці з коханою людиною або весело провести час із друзями, достатньо зняти катер у Києві на вигідних умовах.

Що таке катер?

Катерами називають невеликих розмірів швидкісні судна, оснащені одним або двома стаціонарними двигунами. Вони можуть бути палубними човнами різного ступеня комфорту. Можна взяти катер на прокат, вибравши модель в інтернеті на сторінці https://kievflot.ua/catalog/arenda-skorostnykh-katerov/, що відповідає запитам клієнта. Зазвичай це судна, оснащені невеликою кухнею, їдальнею з відкритим баром та кількома каютами, та іншими досягненнями у комфортному влаштуванні інтер’єру катера.

Який краще вибрати катер у Києві?

Що може бути чудовіше, ніж провести годину або кілька днів на катері, прогулюючись річкою вдалині від міської суєти та літнього задушливого пекла на його вулицях. Щоб повноцінно насолодитися всіма принадами річкової прогулянки, потрібно щоб прокат катера не завдав якихось неприємностей. Для цього клієнту потрібно чітко уявляти, що він хоче отримати від цієї прогулянки. Тому важливі моменти, які слід заздалегідь планувати, повинні бути обов’язково обумовлені в договорі на оренду судна:

  • велика кількість гостей вимагатиме просторого катера, де можуть проводитись урочисті заходи;
  • слід враховувати, що вартість оренди залежить від часу прокату катера;
  • якщо планується маршрут на кілька днів, обов’язково обумовлюється необхідність ресторанного обслуговування.

Як взяти на прокат катер за доступною ціною?

Судноплавна столична компанія КиївФлот, яка за кілька років накопичила досвід у сфері надання послуг з прокату катерів, користується великою популярністю у своїх постійних клієнтів через доступні ціни. За бажанням замовника судновласник може відійти від стандартних маршрутів та запропонувати індивідуальні умови оренди катера. Це може бути особлива рибалка чи подорож до далеких островів.

Висококваліфіковані працівники КиївФлоту враховують усі побажання замовників, чим залучають тисячі клієнтів, які регулярно орендують судна для прогулянок по Дніпру. Якщо прийнято рішення провести вихідні дні чи свята на річці, то найкращим варіантом буде орендувати катер у Києві у літній сезон. Замовити оренду катера можна, звернувшись до компанії KievFlot.UA наперед. Для цього слід залишити заявку на сайті компанії. У відповідь адміністрація КиївФлот зв’яжеться з клієнтом та обговорить умови договору, вид оплати послуг, дату, час та місце надання теплохода.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.