Середа, 29 Травня, 2024

ЯК ВИБРАТИ СМАРТФОН ДЛЯ ДИТИНИ

Рано чи пізно у кожної дитини з’являється власний смартфон. І вибрати гаджет для свого чада часом навіть важче, ніж для себе. Адже треба пам’ятати про безпеку, корисність і комфорт для молодого користувача. Плюс потрібно враховувати, що дитина може легко втратити або розбити гаджет, тому купувати дорогий пристрій просто нема рації.

Також дорогий смартфон може залучати різноманітних зловмисників, що вкрай небажано з точки зору безпеки. Краще вибрати із бюджетних моделей перевірених виробників. Наприклад, телефон Сяомі, який можна назвати ідеальним у співвідношенні ціна/якість, підійде дітям різного віку. Розберемося, які параметри варто звертати увагу, вибираючи гаджет для свого чада.

Критерії вибору телефону для дитини

Для себе мобільний телефон вибирається за певними параметрами: продуктивність, обсяг пам’яті, можливості камери тощо. Для дитини критерії вибору зовсім інші.

  1. Ціна точно не варто купувати гаджет, який призведе до дефіциту сімейного бюджету. Увага варто зупинити на бюджетних моделях, які вже мають реальні відгуки користувача.
  2. Міцність – чим надійніший корпус, тим більше у телефону шансів «вижити» при падіннях та ударах. Оскільки більшість бюджетних смартфонів випускається в пластиковому корпусі, який не відрізняється удароміцністю, краще відразу придбати витривалий чохол.
  3. Об’єм оперативної та вбудованої пам’яті. Чим більше ОЗП, тим краще і швидше працюватиме телефон. Якщо обсяг вбудованої пам’яті не дуже великий, рекомендовано вибрати пристрій з підтримкою MicroSD.
  4. Місткість батареї – телефон дитині купують для того, щоб вона була завжди на зв’язку. Тому краще вибрати максимальну ємність. Особливо враховуючи той факт, що діти дуже люблять грати в ігри та не завжди стежать за рівнем заряду акумулятора.
  5. Операційна система – тут вибір залежить від бажань дитини та можливостей батьків. Техніка Apple відрізняється якістю та витривалістю, але до бюджетної категорії її віднести складно. До того ж, такий девайс краще підходить старшокласнику, а не дитині. При обмеженій сумі покупки краще звернути увагу на пристрої Android. Дана ОС зручна і проста у використанні, і юний користувач зможе легко її освоїти.
  6. GPS – важлива для батьків функція, яка дозволить відстежувати місцезнаходження свого чада.
  7. Камера – вибирати покращені характеристики камери слід лише в тому випадку, якщо дитина дійсно захоплюється створенням гарних фото та відеокадрів. Якщо ні, не варто приділяти багато уваги цьому параметру.

Звичайно ж, потрібно враховувати потреби дитини, обираючи йому смартфон. При цьому чітко розділяти поняття, що справді необхідно, а що просто хочеться.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.