Субота, 22 Червня, 2024

Збільшення продажів з промокодами від  Fondy

Fondy – це інноваційна платіжна система, яка дозволяє здійснювати безпечні онлайн-транзакції. Це ідеальне рішення для тих, хто веде свій бізнес в Інтернеті. Підключення Fondy до вашого веб-сайту може значно спростити прийом платежів від клієнтів.

Крім цього, з промокодами від  Fondy ви можете підвищити лояльність клієнтів, залучити нових покупців і стимулювати продаж свої товарів чи послуг. Власники бізнесів часто використовують промокоди при проведенні акцій, незалежно від того, яка система знижок передбачена. Далі дізнаємося більше про Fondy та про промокоди від даної платіжної системи.

Особливості використання  Fondy

Fondy – це платіжна система, яка дозволяє підприємцям та бізнесам приймати онлайн-платежі в Інтернеті шляхом інтеграції з веб-сайтом чи застосунком.

Fondy надає зручні та безпечні засоби для оплати товарів чи послуг через різні канали: кредитні картки, мобільні платежі, інтрнет-банкінг, платіжні термінали тощо. Система підтримує різні валюти: євро, долар, гривня, чеська крона, польський злотий та інші. Компанія працює з юридичними особами та ФОПами зареєстрованими на території України, ЄС та Великобританії.

Використовуючи  Fondy, ви можете бути абсолютно спокійні в безпеці ваших платежів. Оскільки сервіс використовує сучасні технології шифрування та протоколи безпеки, щоб забезпечити конфіденційність та захист даних.

Ще одна особливість  Fondy – це зручні інструменти для аналізу та звітності, що допомагають вам зрозуміти, які платежі впливають на ваш бізнес і як ви можете покращити свою стратегію.

Як бізнесу збільшити продажі за допомогою промокодів  Fondy?

Для початку з’ясуємо, що таке промокод і як він може допомогти вашому бізнесу. Промокод – це онлайн-купон на знижку, який допомогає привернути увагу покупців і, таким чином, підняти продажі. Власники бізнесів доволі часто використовують промокоди під час проведення акцій та різноманітних рекламних кампаній.

Розмістити їх ви можете, де завгодно: у соціальних мережах, на сайті, в інтернет-магазині, на рекламних оголошеннях тощо. Під час оплати замовлення клієнт вводить промокод, після чого бачить суму зі знижкою та розраховується зручним йому способом платежу.

Отож, як саме працюють промокоди від  Fondy для бізнесу? Все насправді дуже просто та зручно:

  • Ви додаєте промокод при створенні кнопки, посилання, QR-коду тощо;
  • Розміщуєте промокод там, де його можуть побачити ваші постійні та потенційно нові клієнти;
  • В особистому кабінеті в  Fondy відстежуєте, наскільки ефективно працює промокод для вашого бізнесу.

Промокод від Fondy – це чудовий спосіб залучення нових клієнтів, Наприклад, ви можете запропонувати їм знижку на першу покупку. Перейшовши за посиланням далі, ви дізнаєтеся більше про переваги промокодів від платіжної системи  Fondy.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.