Середа, 29 Травня, 2024

Допоможуть у найскладніших ситуаціях: корисні мобільні додатки для рівненських водіїв

Сучасні технології, зокрема нові інтернет-ресурси та мобільні додатки, дуже вплинули на наше життя і помітно змінили його. Якщо говорити про додатки, то деякі з них можуть забирати наш вільний час і не приносити жодної користі, а деякі – допомагати нам навіть в найскладніших ситуаціях, які, до прикладу, часто трапляються з рівненськими водіями. Саме про такі корисні і безкоштовні застосунки варто згадати, повідомляє «rivne-future». 

Отже, які додатки потрібно завантажити на смартфон кожному водієві у Рівному? Про п’ять із них раніше розповідала УП. Чим вони корисні і в яких складних ситуаціях можна буде їх використовувати? Про це читайте далі. 

ПДР (Правила дорожнього руху) України 2021

Це дуже зручний мобільний додаток, який знадобиться не лише новачкам, але й досвідченим водіям. Тут поміщені усі основні Правила дорожнього руху України, які можна повторити або вивчити. 

Також у програмі «ПДР України 2021» можна побачити перелік штрафів за порушення Правил дорожнього руху, ознайомитися зі систематизованим переліком основних законодавчих актів, які регламентують права та обов’язки водіїв і роботу патрульної поліції. 

Не менш важлива функція у цьому додатку – це алкогольний калькулятор, за допомогою якого можна вирахувати концентрацію алкоголю в крові і порівняти її з максимально дозволеним значенням. 

Важливо! Актуальна інформація про зміни правил дорожнього руху, законодавства і штрафів доступна на сайті vodiy.ua, де вона постійно оновлюється. Отже, не забувайте слідкувати за змінами, бо саме так ви зможете уникнути неприємностей і штрафів. 

Завантажити безкоштовну версію (lite) додатку «ПДР України 2021» можна на пристрій Android

Карти Google

Напевно, немає таких водіїв, які б не користувалися цим популярним додатком. Він стане незамінним помічником у дорозі кожному (навіть пішим туристам). «Карти Google» можна назвати одним із найзручніших додатків. Тут є не лише GPS-навігація, але й можливість знайти найкращий маршрут, розрахувати час поїздки, знайти інформацію про місця заторів, рух громадського транспорту, список громадських закладів, їхній графік роботи, відгуки та ще багато корисних можливостей. 

Ось ще деякі переваги додатку «Карти Google»:

  • дізнавайтеся про найпопулярніші місця, заклади і локації;
  • оцінюйте відвідані вами місця, і на основі оцінок інших вибирайте кращі заклади. Читайте відгуки і дивіться фото від місцевих експертів. 
  • Створюйте списки улюблених закладів і місць та діліться ними зі своїми друзями;
  • Додайте фотографії локацій, дороги і місця, яких немає на карті. 

На сьогодні рейтинг додатку «Карти Google» становить 4,2. На свої мобільні пристрої його завантажило понад п’ять мільярдів користувачів. 

Завантажити застосунок можна як на пристрої Android, так і на пристрої IOS.

Витрати Пального – Fuel Manager 

Якщо ви любите детально аналізувати, на що витрачаються ваші кошти, то додаток «Fuel Manager» буде для вас дуже корисним. Також ця програма знадобиться тим, хто хоче дізнатися, скільки коштує один кілометр пробігу чи місяць утримання автомобіля. 

Для отримання потрібної інформації і статистики потрібно просто ввести у відповідні поля такі дані, як модель авто, рік його випуску, актуальну ціну на бензин у вашому регіоні та налаштувати систему обліку кілометрів. Таким чином ви зможете кожного дня слідкувати за своїми витратами. 

Станом на сьогодні додаток завантажили понад п’ятсот тисяч користувачів. А його рейтинг дорівнює 4,4. 

Встановити цю програму можна на пристрої Android і IOS.

Car Scanner ELM OBD2

За допомогою «Car Scanner ELM OBD2» можна провести швидку та якісну діагностику автомобільного транспорту, використовуючи лише смартфон. 

Розробники добре попрацювали над створенням цієї програми, адже тут налаштовані профілі підключення різних марок і моделей автомобіля. 

Зручна панель інструментів продумана до найменшої деталі. З її допомогою кожен водій має змогу бачити технічні параметри в режимі реального часу, зокрема відслідковувати результати діагностики, зчитувати і скидати помилки і вести статистику витрат пального. 

Також у цьому додатку можна налаштувати різні види датчиків в зручний для вас спосіб: розташувати графіки, вказівні стрілочки і текст на одному екрані або створити для цього кілька окремих сторінок. 

Застосунок має досить високий рейтинг – 4,7. Наразі його завантажили більше як 5 мільйонів користувачів.

Ви також можете встановити цей додаток на свій смартфон за цими посиланнями: Android і IOS.

Жовта кнопка – допомога на дорозі 24/7

Цей додаток також стане необхідним для багатьох водіїв. «Жовта кнопка» поєднує у собі кілька корисних сервісів, які потребуватимуть водії у випадку непередбачуваних ситуацій. Зокрема, йдеться про евакуацію, технічну і юридичну допомогу, автострахування та інші корисні ресурси. 

Допомогу в дорозі, евакуацію, автострахування, знижки і бонуси можуть отримати усі зареєстровані користувачі. 

Для того, щоб отримати екстрену допомогу (наприклад, заміну колеса, зарядку акумулятора, мобільний шиномонтаж, доставку пального, розблокування замка тощо), потрібно натиснути на відповідну клавішу.

При потребі можна також скористатися послугами евакуації. По цілій Україні працюють більше 1 тисячі евакуаторів, які до години часу зможуть вам допомогти.

Крім того, додаток «Жовта кнопка» дозволяє всім зареєстрованим користувачам швидко та безперешкодно оформити АВТОЦИВІЛКУ (ОСЦПВ). І для цього не потрібно тратити свій час, щоб їхати в офіс та спілкуватися зі страховими агентами. Просто сфотографуйте попередній поліс або свої основні документи (паспорт, код чи техпаспорт). 

Кожен користувач «Жовтої кнопки» автоматично стає учасником British Auto Club, який відкриває широкі можливості і вигідні пропозиції: знижки у магазинах автозапчастин, на послуги СТО та автомийки, спеціальні умови в спортивних клубах, ресторанах та магазинах. Такі пропозиції діють не лише в межах одного регіону, але й по цілій Україні. 

Завантажити на свій мобільний пристрій цей застосунок можна як для Android, так і для IOS

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.