Вівторок, 28 Травня, 2024

Основні помилки при виборі робота-пилососа

Купівля розумного гаджета істотно полегшує життя. Тепер підлога буде чистою і свіжою, робот пилосос айробот з вологим прибиранням подбає про це. Жителям Рівного варто ознайомитися з ключовими помилками, яких слід уникати при виборі кращої техніки для дому.

Основні помилки

  1. Не всі роботи-пилососи влаштовані однаково. Моделі відрізняються обсягом контейнера, присутністю навігаційної системи, наприклад. Додатково робот-пилосос може мати подовжені бічні щітки, або всмоктувальні отвори по бокам.
  2. Висота пристрою. Необхідно підбирати робот-пилосос, орієнтуючись на найнижчі меблі на ніжках в будинку. Таким чином, пристрій зможе виконувати функціональні завдання, не застрявати під час прибирання.
  3. Тип акумулятора. Важливо враховувати цей критерій при виборі техніки, адже від цього залежить час збирання та зарядки пристрою. Ідеальним варіантом вважається в середньому співвідношення прибирання і зарядки 160 хвилин / 90 хвилин.
  4. Вартість. Не потрібно гнатися за дешевими роботами-пилососами. У низькій ціновій категорії відсутній цілий ряд важливих функцій (немає бічних, центральних щіток, виводяться на дисплей коди помилок, відсутні якісні фільтри вихідного повітря, наприклад). Дешеві прилади найчастіше не здатні впоратися на м’якій поверхні, тобто для килимів такі роботи-пилососи марні.
  5. Програмування часу збирання. Присутність цієї функції дозволяє встановлювати чіткий розклад прибирання. Таким чином, навіть під час вашої відсутності робот-пилосос буде працювати.
  6. Варто звертати увагу на пилососи з низьким рівнем шуму. Такі пристрої якісно виконують роботу, але максимально тихо. Це особливо актуально для тих сімей, в яких є діти. Це також комфортно, адже процес збирання практично непомітний, але при цьому в квартирі/будинку завжди чисто і затишно.

Купівля надійного помічника для дому

Жителям Рівного варто приділити увагу акумулятору, адже роботи-пилососи працюють в автономному режимі. В цілому, сучасні пристрої здатні забезпечувати безперервну роботу від 40 до 90 хвилин. За цей час можна прибрати до 100 квадратних метрів.

Купівля інноваційного пристрою робить процедуру прибирання набагато простішою. Власники економлять час, власні сили, а керувати таким домашнім помічником досить просте.

Вони виглядають стильно, сучасно, але при цьому виконують якісно поставлені завдання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.