Вівторок, 28 Травня, 2024

Доступні новини зрозумілою мовою: де рівнянам прочитати останні новини світу

В Україні в розпалі гібридна інформаційна війна, через що мережею поширюється безліч фейків, що нагнітають і без того непросту ситуацію.

У зв’язку з напруженою ситуацією в Україні особливо актуальними стають найсвіжіші новини не лише країни, але й світу

Чому варто читати лише перевірені новини

Оманливі фейкові новини можуть викликати в пересічного рівнянина цілий спектр емоцій від страху до люті та ненависті. Останніми тижнями загрозливих масштабів набула дезінформація поширена ворогом, що здатна маніпулювати емоціями людей.

Практично вісім років Україна живе в умовах інформаційної війни, яка залишає свій слід у свідомості та мозку людей. З часом неправдива інформація може настільки окупувати свідомість, що ви розгублено помічаєте важкість у виокремленні правдивих новин та новин, які поширюють дезінформатори.

Тому, свій розум потрібно захищати як він недостовірних новин, так і від перенасиченості інформацією. Пропонуємо скористатися основними порадами, які допоможуть викрити брехню в інтернеті:

  • спробуйте знайти інформацію в першоджерелі, це дозволить зрозуміти чи не перекручені факти викладені в новині;
  • вірогідність фото можна перевірити в пошуку зображень в Google або за допомогою спеціальних сервісів;
  • якщо ви сумніваєтеся в новині, її варто перевірити на інших засобах масової інформації. Адже серйозні сайти не поширюватимуть фейки та не надаватимуть інформацію з крикливими заголовками;
  • варто пам’ятати, що в мережі під виглядом думок нібито «експертів» також поширюють різноманітну брехню та маніпуляції.

Де рівнянам прочитати найсвіжіші новини світу

Лише достовірні та перевірені новини ви знайдете на сторінках онлайн видання Vesti.ua. Читач дізнається про головні світові новини зрозумілою мовою і до того ж отримає найсвіжіші новини з усіх сфер життя.

На сайті Vesti.ua ви знайдете новини України, новини в світі, політики та коронавірусу. Протягом дня ви отримуєте максимально оперативну інформацію про усі найважливіші події. При цьому вказавши електронну пошту, ви щовечора отримуватимете свіжий випуск видання в онлайн форматі.

Читання новин онлайн має ряд суттєвих переваг. Перш за все, новини в онлайн форматі доступні кожному читачу незалежно від місця його проживання, чого не скажеш про друковані видання.

Також рівнянам не потрібно платити за газету, адже з інформацією легко можна познайомитися онлайн. Окрім цього читачі можуть з легкістю читати видання іноземною мовою без її знання за допомогою спеціальних інструментів, які забезпечують автоматичний переклад тексту.

Завдяки онлайн-виданням ви можете знайомитися з конкретними темами та робити тематичні добірки. Багато сайтів групують новини за розділами, що є досить комфортним для читачів, які цікавляться конкретними темами.

Новини з онлайн-джерел є легкодоступними, оскільки читати їх можна не лише з комп’ютера, але й з смартфону, планшету та інших гаджетів.

Сайти новин кожен раз обновляють та наповнюють свої ресурси актуальною інформацією. Тому, читач завжди отримує лише свіжі новини. Натомість друковані видання виходять раз в день або раз в тиждень, тому не завжди дозволяють вчасно дізнаватися інформацію.

Ще однією перевагою є інтерактивність новин. Так, читаючи статтю, рівняни можуть додатково переглянути відео чи фото подій. Водночас додавання наприклад відеороликів в друковані газети є неможливим.

Якщо ж ви все-таки віддаєте перевагу класичному читанню новин в друкованих газетах, Vesti.ua можна купити в місцях продажу преси. Варто додати, що газета «Вісті» є єдиною в Україні щоденною суспільно-політичною газетою в Україні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.