Середа, 29 Травня, 2024

Мережа Ланет запустила нову функцію автозапуску кредитного періоду

Можливість безперервного користування домашнім Інтернетом необхідна для кожного українця, особливо у непростий час для кожного з нас. Під час війни вкрай важливо підтримувати зв’язок із близькими, бути в курсі актуальних новин, навчатися і працювати віддалено, а також вести боротьбу за свідомість і сприйняття у цифровому просторі. 

Провайдер Мережа Ланет продовжує забезпечувати громадян України стабільним Інтернетом і телебаченням, пропонуючи найвигідніші умови користування високоякісними послугами. Так, компанія дбає про те, щоб доступ до Всесвітньої павутини залишався навіть тоді, коли після закінчення терміну надання послуги на рахунку абонента відсутня потрібна сума коштів. Для цього інтернет-провайдер у Рівному пропонує новий функціонал, який на певний проміжок часу автоматично відкриває кредитний період.

Особливості кредитного періоду від Мережі Ланет

Досить велика кількість користувачів періодично стикається з проблемою, коли після завершення чергового періоду надання послуг на рахунку не залишається коштів. Через це може виникнути неочікуване припинення сеансу користування Інтернетом і ТБ, що має безліч неприємних наслідків. Щоб їх уникнути, провайдером була реалізована додаткова опція керування кредитним періодом. Наразі він запускається в автоматичному режимі, завдяки чому підключення до мережі Інтернет залишається навіть за відсутності на особовому рахунку достатнього балансу.

Кредитний період запускається на 4 дні, протягом яких у абонента буде достатньо часу для оплати послуг у зручному для нього режимі. Водночас користувачеві не потрібно здійснювати жодних додаткових дій, щоб продовжувати користуватись Інтернетом. 

Зазначений функціонал вмикається автоматично перед стартом нового періоду надання послуг. Проте ця опція є керованою, що дозволяє абоненту в разі відсутності необхідності відключати її в особистому кабінеті. 

Якісний Інтернет від Мережі Ланет у Рівному та Рівненській області

Мережа Ланет активно підключає нових абонентів навіть в умовах війни, а також забезпечує абонентів безперервним доступом до мережі на високій швидкості. Окрім цього, Інтернет у м. Рівне та Рівненській області від українського провайдера має й інші переваги, зокрема:

  • стабільна якість та висока швидкість зв’язку навіть у військовий час;
  • різноманітні тарифи, серед яких кожен користувач має змогу обрати найкращий варіант для себе;
  • доступна вартість послуг;
  • висока якість обслуговування клієнтів;
  • швидке підключення Інтернету та телебачення в квартирі чи приватному будинку;
  • професійна техпідтримка, що працює цілодобово для оперативного вирішення будь-яких проблем;
  • можливість придбати обладнання від провідних виробників за привабливими цінами.

Щоб підключити потрібну послугу, а також отримати детальну консультацію фахівця, ви можете звернутись до операторів Мережі Ланет за телефоном (0800) 601-200 або надіслати листа з відповідним запитом на електронну пошту: [email protected]. Також ви можете завітати до центру обслуговування абонентів, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. С. Бандери, 45.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.