Середа, 29 Травня, 2024

Надійна моторна олія для автомобіля

Функціонування двигуна здійснюється шляхом тертя значної кількості деталей та механізмів між собою. У зв’язку з цим зростає ризик передчасного зношування. Для продовження терміну служби ДВС кожному автовласнику потрібно придбати моторне масло. Робити замовлення необхідно виходячи з технічних потреб та рекомендацій виробника, а перед оформленням покупки важливо врахувати низку нюансів. У зв’язку з цим перед покупкою товару в інтернет магазині АТЛ, варто розглянути види та класифікацію рухових мастил. Змащування внутрішніх механізмів силових агрегатів потрібно обов’язково. Крім захисту компонентів від тертя, якісний витратний матеріал дозволяє забезпечити оптимізацію робочого температурного діапазону. За умови грамотного підбору масла в двигун також досягається захист агрегату від впливу пилу та бруду, що особливо важливо при тривалому простої. Перевагою рідин вважається в’язкість, робота в умовах навантажень та механічна стійкість.

Як правильно вибрати моторне масло

Автомобільне масло для двигуна підбирається, в першу чергу, виходячи з допусків виробника. Після з’ясування цієї інформації віддають перевагу в’язкості (5w40, 10w30, 10w40 та інших варіацій залежно від потреб). При доборі обов’язково враховується наявність спеціалізованих присадок, що дозволяє захистити, а й продовжити ресурс ДВС. Перед придбанням важливі інші параметри: Відсоток співвідношення базової основи з присадками. Як правило, виробники використовують показники 75 до 25, що відповідає 25% активних компонентів. Внаслідок цього утворюється надійна захисна плівка. Характеристики. Кожна моторна олія має показники: температури застигання, лугів, кислотного числа та в’язкості. Ці параметри необхідно врахувати при доборі нового мастила. Класифікація. Варто вибирати між всесезонними або літніми компонентами, від чого залежить склад змащувальної рідини для конкретного авто.

Особливості придбання олії в мотор в АТЛ

В інтернет магазині atl.ua пропонується вигідно замовити автомасло для обслуговування силових агрегатів. Кожен товар має маркування, поставляється в оригінальній упаковці та відповідає встановленим вимогам за ГОСТом. Також Ви завжди можете звернутися за консультацією на нашому сайті за допомогою онлайн чату або зателефонувавши на гарячу лінію!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.