Вівторок, 28 Травня, 2024

USB-модеми: переваги та недоліки пристроїв

В сучасному світі безперебійний доступ в інтернет оточує нас скрізь: удома, в офісі, кафе та ресторанах. Але нерідко трапляються ситуації, коли відсутність сигналу стає серйозною проблемою. Це може статися у дорозі, відрядженні або просто під час виникнення проблем на лінії основного інтернет-провайдера. У такому разі виручать 3G/4G модеми – портативні пристрої, які забезпечують доступ до Інтернету через SIM-карту. Якщо ви хочете придбати таку техніку, рекомендуємо магазин 4G – mereja, де представлений великий вибір обладнання для мобільного інтернету за доступною ціною. Віртуальна вітрина містить зручну конфігурацію, докладний опис кожної позиції та деталізовані фото.

Плюси 3G/4G модемів

Зовні пристрій нагадує звичайнісіньку флешку з USB-виходом, яку завжди можна носити з собою в сумці або кишені. Серед головних його переваг виділяють:

  • Допомога в скрутні моменти, коли ви зіткнулися з нестабільним підключенням до інтернету або потрібно терміново вийти в мережу, а поблизу немає жодного сигналу.
  • Можливість використовувати пристрій за кордоном, попередньо підключивши спеціальний тарифний план у роумінгу.
  • Простота експлуатації. Необхідно просто вставити пристрій в порт USB на комп’ютері або ноутбуці.

Як результат, наявність 3G/4G модему є незамінним атрибутом для тих, хто звик завжди перебувати на зв’язку та готовий до раптових перепадів або повного зникнення основного сигналу. Інакше кажучи, це свого роду «план Б», щоб тримати руку на пульсі.

Мінуси USB-модемів

Однак там, де є переваги, завжди знайдуться й кілька недоліків. Основною “ложкою дьогтю” використання такого пристрою може бути висока вартість тарифікації послуг. Важливо розуміти, що тарифи для портативних модемів суттєво відрізняються від звичайної послуги мобільного інтернету, тому перед рішенням купити такий гаджет, рекомендується заздалегідь ознайомитись з фінансовими пропозиціями операторів та зрозуміти, чи ви потягнете такі витрати.

Ще один негативний момент даного модему – низька швидкість з’єднання. Але тут потрібно усвідомлювати, що пристрій використовується виключно як тимчасова допомога, а не постійне використання.

Ну і заключний момент – неможливість підключити до планшета, смартфона або рідера, оскільки гаджет має лише USB-вихід. Втім, це не велика проблема, оскільки на додаткові пристрої можна організувати роздачу сигналу напряму саме з цього модему.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.