Вівторок, 28 Травня, 2024

Як правильно обрати духову електричну шафу?

Різноманіття духових шаф, доступних на ринку, вражає уяву і може стати причиною розгубленості та збентеження. Яка духова шафа електрична вбудована стане справжнім помічником на кухні? Читайте далі.

Особливості духових шаф, на які треба звернути увагу

Духовки — побутові прилади, призначені для приготування страв різної складності. Вони можуть бути простими й мати базові функції, а можуть — сучасними, с програмуванням за допомогою смартфона. Для того щоб зробити правильний вибір і придбати найкраще, треба звернути увагу на цілий ряд параметрів.

Розмір

Виробники виділяють духові шафи різних типорозмірів:

  • стандартні: висота та ширина складають 60 см;
  • компактні: висота — 40-45 см, ширина — 60 см;
  • вузькі: висота — 60 см, ширина — 45 см;
  • збільшені: висота — 45 см, ширина — 90 см.

Глибина всіх перелічених типів приблизно однакова: 55-60 см. Даний параметр визначається глибиною кухонного гарнітура. Компактні моделі ідеально підходять для маленьких приміщень.

Метод чищення поверхні

Це питання актуальне для будь-якої хазяйки, адже чистка духової шафи — задача непроста. Виробники вирішують цю проблему пропонуючи моделі з емаллю легкого очищення, можливістю видалення бруду піролітичним, гідролізним або каталітичним методом чищення.

Система керування

Зручність користування духовою шафою значною мірою визначається способом, яким реалізована система керування нею. Тут можливі два варіанти: електромеханічний та електронний. Моделі з першим коштують дешевше, надійні за рахунок своєї простоти та прості в управлінні. Щодо електроніки, то вона коштує дорожче та дозволяє розшити функціонал духовки за рахунок реалізації автоматичних циклів, встановлення часу увімкнення або відключення, чіткого контролю температури та часу приготування.

Кулінарний функціонал

Сучасні духовки не лише запікають та тушкують, вони — багатофункціональні пристрої, які можуть мати:

  • різні режими нагріву для приготування різних продуктів;
  • функцію конвекції з швидким і рівномірним розподілом нагрітого повітря по камері;
  • режими дбайливого розморожування продуктів, томлення та бродіння (для тіста);
  • функцію пароварки з паровою та тепловою обробкою продуктів.

Існують навіть моделі, обладнані НВЧ-модулем, придбавши які можна отримати два прилади в одному.

Широкий вибір електричних духових шаф представлений на торговому майданчику «Стілус». Тут можна ознайомитись з усією інформацією про них, вивчити огляди та відгуки, а також замовити доставку містами України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.