Неділя, 26 Травня, 2024

Як вибрати скелетони

Сьогодні є вид наручного годинника, який має одну особливість. Все, що заховано під циферблатом, а також задньою кришкою у звичайному наручному хронографі, у скелетоні знаходиться на виду. Завдяки прозорій основі циферблата та задній кришці ви можете стежити за рухом стрілок та за роботою внутрішнього механізму.

Особливості годинника-скелетону

Сучасні скелетони відрізняються рівнем відкритості. Він може коливатися від незначного просвіту у циферблаті до абсолютно оголеного переднього моста. Дизайн деяких моделей представляє повністю відкритий ззаду механізм там, де корпус стосується руки.

Під час роботи зы шестернями, а також колесами увага акцентується на кожній деталі. Всі запчастини поліруються, а шестерням надається обтічна форма. На елементи наносять різьблення та гравіювання. Шестерні легко пошкодити через відсутність захисного елемента, тому відкритий корпус потребує підвищеної надійності під час складання.

Головні переваги скелетонів

Деякі екземпляри виробляються з абсолютно прозорою основою циферблата, крізь яку видно рух шестерень і всі гвинтики. Трапляються моделі, оснащені також прозорою задньою кришкою. Це свого роду демонстрація високого рівня довіри та відкритості відносин між розробником та споживачем. У таких годинниках до деталей висувають дуже великі вимоги. Вони не тільки повинні ідеально працювати, але при цьому виглядати відповідно, адже будуть постійно під увагою. Часто виробники наносять ручне гравіювання та інкрустують дорогоцінним камінням певні деталі, які входять у будову механізму.

Основні переваги продукції:

  • кожна модель виконана з екологічних та якісних матеріалів, завдяки чому служитиме власнику довгі роки;
  • створення кожного хронографа є результатом копіткої роботи майстрів, тому виготовлені годинники-скелетони характеризуються неперевершеною якістю;
  • усі аксесуари мають оптимальні ціни;
  • точна робота виробів та надійний механізм;
  • ця продукція зараз дуже модна, виробники скелетонів надихаються дизайном старовинних хронографів.

Чоловічі та жіночі моделі давно доступні для українського споживача. Враховуючи смаки, потреби та бюджет, ви можете ознайомитись з найбільш популярними моделями та вибрати саме ту, яка вам підійде.

На сьогоднішній день інтернет-магазин «Бест-Тайм» здатний надати покупцям найширший асортимент скелетонів у різноманітному ціновому діапазоні, представлений провідними брендами. На сайті ви зможете підібрати собі та близьким новий хронограф, який обов’язково стане улюбленим.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.