Вівторок, 28 Травня, 2024

IT-індустрія у Рівному: топ аутсорсингових компаній, які представлені у місті

Станом на 2018 рік у Рівному в ІТ-індустрії було задіяно понад 1 тис. спеціалістів. В 2010-х на ринок праці у Рівному зайшли провідні українські IT-компанії, які переважно займаються аутсорсингом. Саме ж поняття аутсорсингу прийшло до нас із Заходу, де компаній, які на цьому спеціалізуються, значно більше. Серед IT-компаній, які представлені у Рівному, є досить відомі: SoftServe, Renome-Smart та Soft Group. Деякі з них пропонують безкоштовні курси для рівнян з можливістю подальшого працевлаштування у компанії. Крім цього компанії активно співпрацювали з місцевими ВНЗ, аби заохотити рівненську молодь працювати у сфері IT, пише rivne-future.com.ua.

Чим займаються аутсорсингові компанії?

Перш ніж проаналізувати перелік аутсорсингових компаній, які представлені на ринку праці у Рівному, варто з’ясувати, що ж таке аутсорсинг.

Тож аутсорсинг – це передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Це угода, за якою робота виконується людьми з зовнішньої компанії, які зазвичай є також експертами у цьому виді робіт. Саме поняття аутсорсингу прийшло до нас із Заходу, де таких компаній значно більше. Однак світові тенденції швидко проникають і в Україну, і на Рівненщину, зокрема.

Аутсорсинг стає все більш популярним у сфері бізнес-середовища. Адже завдяки ньому компанія може зосередитися на виготовленні чи створенні свого ключового продукту. І не витрачати свої ресурси на процесі, які є другорядними для неї. Найчастіше на аутсорсинг віддають такі ділянки роботи в компаніях як бухгалтерський облік, ІТ-забезпечення, найм працівників, маркетинг та ін..

Компанія SoftServe у Рівному

На ринку ІТ-ринку праці у Рівному представлена компанія, яка входить в трійку найбільших аутсорсингових компаній України. Мова йде про компанію SoftServe. Це українська компанія, яка працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe був заснований у Львові у 1993 році. Компанію започаткували українські підприємці, науковці та економісти: Тарас Кицмей, Ярослав Любінець, Ігор Медзибровський, Юра Василик та Тарас Вервега. Головний офіс компанії розмістився у Львові.

З роками SoftServe вдалося успішно закріпитися на європейському та американському ринках. Ще один відділ головного офісу компанії відкрився у Остіні (США). Загалом, у всіх офісах компанії працює понад 10 тис. працівників.

SoftServe став однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та увійшов в трійку найбільших аутсорсингових компаній України.

Станом на 2018 рік, 240 ІТ-спеціалістів у Рівному співпрацювали з компанією SoftServe. Офіс компанії SoftServe відкрився у Рівному на вулиці Словацькій, в приміщенні одного із бізнес-центрів. Програмісти займались розробкою програмного забезпечення для клієнтів з Європи та США. У Рівному було чимало проектів на С++, а також на .NET, Python, Java Web UI та Go.

Крім цього компанія SoftServe надає чудові можливості для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою. SoftServe IT Academy влаштовує безкоштовні курси для студентів. Навчання триває декілька місяців. А після завершення навчання та проходження конкурсного відбору найкращі можуть працевлаштуватися до SoftServe.

Також SoftServe започаткував у Рівному курси для вивчення англійської мови з акцентом на ІТ-сферу.

SoftGroup у Рівному

Серед відомих ІТ-компаній України на ринку праці у Рівному також представлена і компанія SoftGroup. Це українська аутсорсингова та аутстафінгова компанія. SoftGroup була заснована у 2012 році. Компанія має офіси у чотирьох містах: Полтаві, Вінниці, Черкасах та Рівному.

SoftGroup знаходиться у низці найбільших ІТ-компаній України та Європи. Завдяки успішній реалізації багатьох масштабних та складних рішень, співпраці із замовниками не тільки з України, але й з інших країн, SoftGroup стала одним із лідерів у таких сферах, як: виконання розробки, тестування, підтримки та супроводу замовного програмного забезпечення, бізнес-додатків, консультування з ІТ-рішеннями, виконання інтеграції додатків тощо.

Офіс компанії SoftGroup відкрився на Майдані Незалежності у Рівному. Станом на 2018 рік, понад 100 ІТ-спеціалістів з Рівного співпрацювали з даною компанією. Вони займались розробкою програмного забезпечення для клієнтів з Європи та США, в таких експертних сферах, як Business Intelligence, Enterprise Architecture, Mobile Application Services.

Компанія SoftGroup теж має свою академію, яка надає безкоштовні курси з можливістю подальшого працевлаштування. Програмісти з Рівного можуть працювати в комфортному офісі або дистанційно – не виходячи з дому.

В SoftGroup Academy навчають PHP, Drupal, WordPress, Ruby, Python, Angular/JavaScript, iOS, Java/Android. Аби стати студентами академії рівненській молоді необхідно володіти базовими технічними знаннями та англійською мовою.

Крім цього на сайті SoftGroup в рубриці «Вакансії» жителі Рівного та області можуть переглянути актуальні вакансії від компанії у місті Рівне.

Renome-Smart у Рівному

На ІТ-ринку праці у Рівному представлена ще одна відома українська продуктова та аутсорсингова компанія – Renome-Smart. Компанія займається розробкою та впровадженням рішень для прийому платежів, обробки грошових потоків та надання послуг в автоматичному режимі.

Основним напрямком діяльності Renome-Smart є постачання рішень під ключ для банків, логістичних компаній, ритейлу, телеком-операторів, а також послуг з повного аутсорсингу операційної діяльності.

Переважна більшість рішень компанії є власною розробкою, що проходять стадії проєктування, контролювання та виробництва безпосередньо в Україні. Розробками Renome-Smart користуються банки та фінансові організації 15 країн світу.

Компанія Renome-Smart є частиною групи компаній Renome, заснованої у 1990 році. Бізнес холдингу зосереджений в секторі самообслуговування, будівельній галузі та розведення риби.

У Рівному офіс компанії Renome-Smart відкрив свої двері на вулиці Костромській, 25. У рівненському офісі компанії, станом на 2018 рік, робоче місце отримали близько півсотні технічних спеціалістів.

Компанія отримала чимало схвальних відгуків від рівнян та жителів області.

Honeycomb Software у Рівному

Honeycomb Software – аутсорсингова ІТ-компанія, заснована у 2015 році у місті Рівне. Компанія має статус Microsoft Gold Partner та входить у топ компаній по .Net розробці по версії Clutch. Основними клієнтами є стартапи та бізнеси із США, Великої Британії, Ізраїлю, Норвегії, Німеччини, Австралії.

Експертними сферами компанії є e-Commerce, транспорт, охорона здоров’я, проекти, пов’язані з благодійністю.

Honeycomb Software також допомагає тим, хто лише починає робити перші кроки у сфері ІТ. Зокрема, компанія надає можливість пройти інтернатуру за детальною програмою з сучасними технологіями. Окрім цього компанія Honeycomb Software активно вела співпрацю з вищими навчальними закладами міста Рівне. Щомісяця працівники Honeycomb Software спільно з адміністраціями ВНЗ організовували «Годину коду» для студентів.

Варто додати, що аутсорсингова компанія Honeycomb Software є прикладом соціально відповідального бізнесу. Під час повномасштабної агресії РФ проти України компанія виплачувала повну ставку всім працівникам незалежно від того, скільки годин було відпрацьовано.

Також з першого дня повномасштабної війни працівники компанії розповсюджували правдиві факти про дії окупантів на території України, закликаючи світ не мовчати та спрямовувати кошти на підтримку ЗСУ. Окрім перерахованих коштів у фонд «Повернись живим» та офіційний рахунок НБУ ЗСУ, за декілька місяців повномасштабної війни, завдяки активним діям команди, клієнтів та партнерів, вдалось зібрати понад 600 000 гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.