Субота, 22 Червня, 2024

Революція в трансляціях: УПЛ ТВ представляє інноваційний проект

У світі українського футболу виникають нові перспективи завдяки унікальній пропозиції – УПЛ ТБ, створення якого було обговорено на останніх зборах учасників Української Прем’єр-ліги.

Слід додати, що 18-й тур Української Прем’єр-Ліги розпочнеться 24-го січня. Наразі не існує єдиного каналу, де можна було б переглянути трансляції матчів. Одні з представників трансляцій це канали 2+2, УНІАН, або ж власті плейлисти Ліг. Переглянути приємні ставки на українську лігу можна у популярній БК Мелбет. Аби зручніше переглядати варіанти коефіцієнтів та найближчі матчі, слід скачати Мелбет на смартфон.

Нагадаємо, що минулого літа виникла складність у досягненні угоди між клубами щодо єдиного формату трансляцій чемпіонату України. В результаті більшість матчів першої половини сезону транслювалася на платформі Megogo, тоді як решта клубів використовувала свої YouTube-канали для мовлення.

Згідно з інформацією від порталу ТаТоТаке, на останніх зборах УПЛ було представлено проект УПЛ ТБ у форматі лінійного каналу з міжнародним охопленням. Значним кроком уперед стало партнерство із закордонними постачальниками контенту – Setanta та DAZN.

Основні положення проекту включають:

  • розповсюдження каналу як усередині України, так і за її межами;
  • наявність телеканалу з реєстрацією в Україні для онлайн-трансляцій через Інтернет;
  • створення власного мультиплатформенного OTT-сервісу з ексклюзивними трансляціями та додатковим контентом.

За непідтвердженою інформацією, на даний момент за такий формат УПЛ ТВ висловилися 10 клубів, підтримавши ідею новаторського підходу до трансляцій футбольних матчів. Цей проект не лише обіцяє значно покращити досвід перегляду для вболівальників, а й піднімає стандарти щодо трансляцій в українській футбольній спільноті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.