Середа, 29 Травня, 2024

У Рівному розпочато будівництво 13-поверхівки біля обласної ради

Дозвіл на будівництво отримано ще 7 травня 2021 року, проте мешканці п’ятиповерхівки, що розташована поряд, всіляко перешкоджають початку робіт. Жителі намагаються вкотре донести владі, що їх будинок знаходиться в аварійному стані, на стінах тріщини, присутність важкої техніки поблизу ще більше змусить боятися перебувати в квартирах. Обурені такою ситуацією рівняни звернулися до суду. Апеляційний суд прийняв рішення на користь забудовника «БК Інтер-Буд». Далі на rivne-future.com.ua.

На разі підготовку до будівельних робіт розпочато, проводиться розчистка території на місці колишнього кінотеатру «Ґонзо». Згідно проекту, незабаром на вулиці Кавказькій 32-Б з’явиться 13-поверховий готель з підземним паркінгом. Плануються також розміщення комерційних приміщень та житлових квартир на верхніх поверхах. Ялинки обіцяють не нищити і всіляко намагаються їх зберегти.

Існує ще один підводний камінь, який перешкоджав інвесторам вчасно втілити свої плани. Сусіди стверджують, що поруч із майбутнім готелем розташовані поховання, тому ні в якому разі не можна тут будуватися. Директор «БК Інтер-Буд» Роман Велесик не залишив це питання відкритим і вирішив його дослідити. Виявилося, що справді поблизу були православні та єврейські кладовища, а також захоронення німецьких війковополонених. Дослідники стверджують, що відбулося перепоховання. На місці запланованого будинку ніяких решток людських кісток немає. В архіві навколишня територія майже не згадується, тому вивчалися свідчення відомих істориків нашого краю.

Роман Велесик прагне мати хороші відносини із сусіднім ОСББ і припускає, що мешканців використали в якості інструмента боротьби з інвестором. Судова тяганина є яскравим прикладом конкуренції на ринку житлової нерухомості і вартує немалих грошей. Директор обіцяє швидко та без будь-яких наслідків побудувати об’єкт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.