Середа, 29 Травня, 2024

У Рівному планують розширити кладовище Нове

Міський голова Рівного Володимир Хомко на черговому засіданні міської ради поставив до відома депутатів про те, що місто більше немає території для облаштування кладовище Нове. Питання було підняте через те, що найближчим часом владі міста доведеться купляти людські паї. Адже місце для поховання постійно треба розширювати. Пише Рівне Майбутнього.

Відповідно до інформації, депутатами міської ради була створена спеціальна комісія, яку погодився очолити один із міських обранців Ігор Ковалець. Дана комісія повинна дізнатися інформацію про те, скільки ще є паїв, завдяки яким стане можливим розширити територію кладовища, яке в народі називають Молодіжне. Також члени комісії повинні домовитися про купівлю цих паїв у людей. Повідомляє Рівне Вечірнє

Під час сесії депутатка міськради Ірина Пилипчук наголосила на тому, що створити у місті крематорій буде доцільніше. Із наявністю такого закладу, місту не доведеться постійно вирішувати земельне питання для кладовища. Однак на пропозицію Володимира Хомка очолити комісію й детальніше вивчити питання крематорію, жінка відмовилася. 

Відомо, що депутати міста Рівного відмовилися піднімати питання щодо крематорію взагалі. Мовляв надто скандальні питання перед виборами не є доречними.  

До слова, територія кладовища настільки величезна, що на сайті міської ради реєстрували з цього приводу петицію. Рівнянин Олександр Зозуля просив створити онлайн-карту кладовища для того, щоб можна було легко знайти місце поховання рідних та близьких людей. Петиція набрала необхідну кількість голосів, однак від влади отримала протилежну відповідь. Адже згідно статті 7 Закону України «Про поховання й похоронну справу», держава повинна забезпечити конфіденційність усієї інформації про людину, яка померла. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.