Середа, 29 Травня, 2024

Погана ситуація в Рівненському гідропарку: міст весь в дірках

На мосту, що поблизу відомої скульптури крокодила у Рівненському гідропарку, є багато дірок. Про жахливий стан мосту свідчать численні фото у соціальних мережах, які почали виставляти самі рівняни, пише rivne-future.com.ua.

Дірки на мосту таких розмірів, що туди легко може провалится нога людини, колесо велосипеда чи дитячої коляски. Не дивлячись на таку ситуацію, в обідню пору перехожих на ньому не бракує.

За словами місцевого жителя Владислава, він вперше бачить такий поганий стан цього мосту.

Рівнянка Світлана вважає, що саме велосипедисти, які стрибають на мосту, провалили його. Цей міст ремонтують через кожні два роки. Варто провести його капітальний ремонт, наприклад такий як у його сусіда-моста, що веде на ринок «Дикий».

Перехожі розповідали журналістам «Суспільного», що такий плачевних стан мосту через бездіяння міської влади. Проте, як з’ясувалося, місцевість на якій розташований міст, обслуговує не вона.

В 2004-му році, за розпорядженням колишнього міського голови Рівного Віктора Чайки, частина Гідропарку, включаючи і цей міст, передані на обслуговування, нині це Торговый центр «Д». Такі пояснення надала заступниця начальника управління ЖКГ Рівного Олена Москальчук.

За словами директора Торгового центру «Д», відомого також як ринок Дикого, Олени Нездюр, чималі кошти, а саме 1,1 мільйонів гривень її підприємство вже виділили на реконструкцію іншого мосту – біля одного із входів в ринок. Що ж стосується мосту біля скульптури крокодила, то 14 вересня, там активно почали латати дірки та ремонтувати всі зруйновані дощечки. Вона вважає, що ще однією причиною утворення великих дір стали «добрі» люди, які власноруч відірвати дерев’яні дошки.

Вона додала, що капітальний ремонт цього мосту обов’язково відбудеться, але не раніше 2021-го року.

Після публікації в соцмережахфото жахливого стану мосту біля ринку «Дикого» одразу ж дірки зникли.

Фото: Суспільне, ТвоєРівне

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.