Середа, 29 Травня, 2024

Apple Watch: як вибрати розумний годинник?

Розумні годинники стали справжньою сенсацією на сучасному ринку та просто незамінними ґаджетами, без яких ми вже не уявляємо свого життя. Найпопулярнішими та найбільш функціональними годинниками на сучасному ринку є пристрої Apple Watch. Apple Watch стрімко завоювали любов та довіру серед користувачів. Компанія Apple регулярно дивує рівнян новими моделями розумних годинників. Із кожним роком пристрої Apple Watch вдосконалюються та пропонують користувачам нові функції. Тому часто при покупці розумних годинників виникає питання: який же пристрій обрати? 

Дізнатися про те, який Apple Watch варто придбати ви можете тут, перейшовши на сайт компанії ДЕКА, який пропонує найбільший асортимент годинників на українському ринку.

Покоління Apple Watch та їх особливості 

Перед покупкою Apple Watch слід ознайомитися з усіма поколіннями приладів. Розумні годинники Apple Watch представлені в наступних поколіннях:

  •   Apple Watch Original – це перше покоління розумних годинників Apple, яке вийшло на ринок ще у 2014 році. Доволі простий та функціональний прилад, який став чудовим стартом для компанії.
  •   Apple Watch Series 2 – наступна модель розумних годинників, яка стала справжнім прориром компанії у 2016 році. Ця модель оснащена більшою кількістю функцій та можливостей, тому стала найпопулярнішою впродовж багатьох років.
  •   Apple Watch Series 3 – модель, яка розроблена спеціально для спортсменів.
  •   Apple Watch Series 4 – модель, яка вийшла у 2018 році та відрізняється найбільшим екраном і швидким процесором.
  •   Apple Watch Series 5 – модель 2019 року з покращеними показниками, процесором нового покоління та більшим функціоналом.
  •   Apple Watch Series 6 – улюбленець на ринку, який вийшов у 2020 році та вважається найбільш оптимальним приладом. Він відрізняється низкою функцій та можливостей (рекомендуємо ознайомитися з ними на сайті магазину годинників ДЕКА).
  •   Apple Watch Series 8 – найрозумніший «розумний» годинник, найбільш функціональний годинник Apple та справжня знахідка для поціновувачів якісної і потужної техніки.

Також пропонуємо вашій увазі Apple Watch SE – новинку 2020 року, економ версію з усіма доступними функціями та оновленнями, яка доступна кожному.

Який годинник варто придбати зараз?

Однозначно, чим новіша модель Apple Watch, тим більшою кількість функцій вона оснащена і є більш потужною та кращою в користуванні. Однак нові моделі Apple Watch можуть бути не по кишені кожному. У такому випадку пропонуємо розглянути інші моделі розумних годинників Apple, які відмінно підійдуть для користування на кожен день. Найбільш доступним і при цьому функціональним варіантом є Apple Watch SE – це безпрограшний варіант для кожного, хто бажає насолоджуватися можливостями розумних годинників, при цьому не переплачуючи. Ця модель годинника має всі необхідні функції для щоденного користування, моніторингу здоров’я та вирішення інших питань.

Якщо ж ви не сильно обмежуєте себе в бюджеті та бажаєте придбати прилад із більшим функціоналом, пропонуємо Apple Watch Series 6. Це також золота серединка та чудовий варіант для всіх користувачів iPhone.

Щодо дешевших варіантів на ринку представлено Apple Watch Series 3, однак пропонуємо розглядати його лише як найдоступніший квиток для того, щоб краще познайомитися з розумними годинниками компанії Apple. Наша рекомендація кожному, хто планує придбати Apple Watch: детально ознайомтесь з характеристиками кожної моделі, дочекайтеся найприємніших цін на сайті ДЕКА та встигніть придбати ту модель, яка максимально задовільнить усі ваші потреби.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.