Середа, 29 Травня, 2024

Як в Рівному продають найсучасніші інноваційні технології

Інноваційні технології – те, без чого ми не можемо уявити в наші дні життя. Саме за інноваційними технологіями – ціле майбутнє, а також саме інноваційні технології дають можливість регіонам розвиватися, пише сайт rivne-future. Значущість розвитку інноваційних технологій розуміють і в Рівному – саме в нас реалізували унікальний проєкт, який дозволяє продавати інноваційні технології.

“ІСМ” у Рівному – єдиний у Західній Україні магазин інноваційних технологій

На початку 2015-го року лише в Західній Україні з’явилася унікальна свого роду крамниця, де продають в буквальному сенсі цього слова інноваційні технології. І де ж з’явилося таке інноваційне диво? Так-так, саме наше місто було удостоєне честі відкрити перший такий магазин, завдання якого – надавати найрізноманітніші послуги у сфері новітніх технологій. Аналогів таким закладам в Західній Україні немає, хоча, цілком можливо, що саме за прикладом нашого міста послідують і інші західноукраїнські місті, і подивитися на новинки у світі технологій зможуть не тільки в Рівному.

“ІСМ” доносить до рівнян всі новинки у світі інноваційних технологій, які тільки з’являються на планеті

Унікальність – в тому, що як тільки якась розробка з’являється десь у світі, то незабаром її представлять і тут, в Рівному. Засновники такого проєкту кажуть, що відкрили “ІСМ” для того, щоб зосередити в одному місці і пропонувати мешканцям Рівного (і не тільки) всі ті новітні технології, які тільки знайшли своє місце у світі.

Як в “ІСМ” довідуються про те, що з’явилося у світі? Так, тут запросили до співпраці людину-фахівця, яка вишукує у всесвітній мережі такі всілякі новинки, які лише вийшли на світовий ринок. Далі – засновники закладу роблять так, щоб ці новинки потрапили до “ІСМ”, аби місто Рівне не відставало від світових розробок та впроваджень. Засновник проєкту каже, що прагне, аби наше місто було таким же ж прогресивним, а це неможливо без використанням новітніх технологій і бодай ознайомлення з ними.

Унікальний заклад в Рівному вже показав відвідувачам низку новинок зі світу технологій

Хоча “ІСМ” втілили в життя не так давно, та рівняни вже мали нагоду познайомитися тут з багатьма новинка зі світу технологій. Так, наприклад, чимало різноманітних квадроптерів та роботизованих камер є тут, однак більше уваги приділяють інноваційним системам майбутнього.

Так, наприклад, серед таких інноваційних систем майбутнього – безпровідні системи виклику персоналу, найновіші системи безпровідної сигналізації тощо.

Без сумнівів, за інноваційними технологіями – ціле майбутнє. Рівне теж робить кроки назустріч розвитку інноваційних технологій: тут в перспективі – заснувати науковий парк інноваційних технлогій, де б розвивалися стартапи, сучасні проєкти та інноваційні технології, покликані розвинути регіон, привернути увагу інвесторів і залучити їх до впровадження грантів на Рівненщині. А приклад “ІСМ” може стати корисним і для інших міст Західної України для подальшого розвитку інноваційних систем.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.