Вівторок, 25 Червня, 2024

Green Travel – надійний сервіс онлайн-страхування

У наш час страхова система реально допомагає підтримати фінансовий стан фізичних осіб у непередбачуваних та критичних ситуаціях. Якщо коротко, то страхування – це взаємини між страховиком і страхувальником (клієнтом), в результаті яких компанія бере на себе зобов’язання відшкодовувати збитки при настанні страхового випадку. Такі відносини обов’язково закріплюються договором.

Застрахувати можна життя та здоров’я, рухове та нерухоме майно, вантажі тощо. Абсолютно все про страхування знає онлайн-сервіс Green Travel, який на ринку України уже понад 10 років. Оператори Green Travel https://greentravel.ua/  на зв’язку 24/7, адже турбота про своїх клієнтів для даної компанії – це найважливіше. Далі детальніше про Green Travel та її послуги.

Страхування автомобіля

Однією з найпоширеніших послуг у сфері страхування є страховка автомобіля. Навіщо вона потрібна автовласникам? По-перше, і найголовніше – це матеріальний захист від непередбачуваних подій і ДТП, де власник транспорту став жертвою обставин. По-друге, це захист від винуватців ДТП, які не мають страхового поліса на авто. І, по-третє, це компенсація збитків за викрадення, псування або навіть повне знищення майна.

Сервіс Green Travel готовий запропонувати вам сучасний спосіб захистити свій автомобіль, а також уникнення можливих проблем в аварійних ситуаціях.

Туристичне медичне страхування

Ще один вид страхування, який пропонує згаданий сервіс – це туристичне страхування. Воно забезпечує вашу фінансову безпеку під час подорожей за кордон. При поїздках за межі рідної країни обов’язково страхують життя та здоров’я. Крім цього, додатково можна отримати захист від втрати багажу, документів, затримки авіарейсу та інших неприємних ситуацій, які можуть виникати під час подорожей.

Як оформити страховку для вояжу за кордон в сервісі Green Travel? Насправді, все дуже просто. Для оформлення потрібно мати такі документи: паспорт громадянина України та діючий закордонний паспорт, а також  ідентифікаційний код. Важливо також завчасно визначитися з якої дати і на який термін ви хотіли б оформити документ. Адже на момент перетину кордону у вас має бути діючий поліс.

Оплатити страховку для виїзду за межі країни на роботу, навчання чи в інших цілях можна на банківський рахунок або післяплатою (готівкою при отриманні).

Наостанок перерахуємо переваги сервісу Green Travel:

  • Швидке оформлення онлайн-поліса, яке займе у вас 7 хвилин часу;
  • Підтримка 24/7 у будь-якій країні Європи;
  • Вартість послуг дешевше, аніж в офісах, а для постійних клієнтів діють знижки;
  • Гарантія повернення коштів до початку дії поліса;
  • 100% офіційний поліс, з яким у вас не виникне жодних проблем.

Більше інформації про онлайн-сервіс Green Travel та його послуги ви можете дізнатися, відвідавши сайт компанії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.