Неділя, 26 Травня, 2024

Ілон Маск підтримує Рівненщину – прибула чергова партія обладнання Starlink

Масштабна військова агресія РФ об’єднала мільйони людей з кардинально різними політичними поглядами, цінностями і баченням майбутнього. Допомогу Україні надають представники усіх національностей і віросповідань. Найпрогресивніші розуми світу намагаються створити для нашого героїчного народу максимально сприятливі умови для ефективної боротьби з підступним ворогом. Засновник компанії SpaseX, підкорювач космосу і популяризатор електрокарів, сам Ілон Маск не зміг залишитись осторонь, коли постало питання цілісності і незалежності України, пише rivne-future.com.ua.

Інтернет для забезпечення майбутнього

Інноваційні технології у сучасних воєнних реаліях – це не просто забаганка, а реальна потреба, враховуючи серйозні можливості жорстокого ворога. Безперебійний зв’язок між усіма численними ланками української армії є запорукою злагоджених і вдалих бойових дій, що дає такий потрібний і уже очікуваний результат. Віцепрем’єр Михайло Федоров своїм закликом до Ілона Маска спричинив справжній фурор в мережі. Проте позитивна відповідь і рішучі дії успішного бізнесмена стали справжнім жахом для окупантів. Збройні сили України отримали новітнє обладнання, рівноцінного якому немає ніде у світі. Глобальна система супутників забезпечує високошвидкісне інтернет з’єднання у місцях, де неможливо користуватися іншими видами зв’язку, але є величезна потреба в передачі конфіденційної інформації.

Нові можливості для жителів Рівненщини

Прикордонна Рівненська область особливо потребує надійного інтернет з’єднання, адже стаціонарне обладнання і мобільні мережі можуть бути пошкоджені внаслідок підступних дій ворога. 7 травня начальник Рівненської обласної військової адміністрації  Віталій Коваль повідомив на своїй сторінці в соціальних мережах, що чергова партія обладнання Starlink прибула в регіон. Керівництво області отримало необхідні технології для ефективної роботи в умовах воєнного стану. Новітні прилади допомагають підключитися до глобальної мережі супутників, які знаходяться на орбіті Землі. Тепер Рівненщина ще більш захищена і має ідеальний варіант для комунікації між захисниками Батьківщини. Ця подія має надважливе значення для жителів регіону, які тепер можуть бути впевнені, що місцеві збройні сили мають необхідні технології для ведення ефективної боротьби з противником. 

Неймовірний подарунок від Ілона Маска – це надзвичайний жест підтримки і підтвердження того, що талановитий засновник SpaseX є людиною слова. Успішний бізнесмен, який дивиться виключно в майбутнє, дав чітко зрозуміти, кого він бачить переможцем у розв’язанній РФ війні. 

Дивлячись у нічне небо, в якому час від часу мерехтять вогні від супутників, рівняни чітко розуміють, і навіть там у нас є реальна підтримка. Тепер зустріти в одному реченні слова Ілон Маск, Рівне та перемога, стане звичайною справою, адже майбутнє виглядатиме саме так.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.