Субота, 20 Квітня, 2024

Натуральний чай – смачно та корисно

Якщо Ви не знаєте, то фруктово-ягідні концентрати в чаї – це пастеризована суміш ягідної чи фруктової м’якості, також трав, спецій та цукру. Багаті вітамінами та поживними речовинами, цей продукт позитивно впливає на організм у будь-яку пору року. Завдяки різноманітності смаків, натуральним інгредієнтам і ароматам даний напій не тільки буде бадьорити Вас, але і буде корисним для здоров’я. Головне – пам’ятайте про терміни придатності чаю, адже все залежить від його виду та температури.

Корисні властивості натурального чаю

Зараз дуже популярний та актуальний – чай натуральний, який має фруктово-ягідні концентрати. Він має насичений, живий смак та свої корисні особливості, наприклад:

 • в його складі немає кофеїну;
 • використовують лише ретельно відібрані натуральні ягоди та фрукти;
 • завдяки шоковому заморожуванню в чайному концентраті зберігаються фруктово-ягідні смаки та їх властивості;
 • ідеально підходить для гарячого чаю, доступні безліч різноманітних смаків (апельсин, імбир, лайм, маракуя, м’ята, манго та багато інших);
 • можна залити як окропом, так і холодною водою, він повністю розчиняється;
 • не містить барвників, ароматизаторів та штучних консервантів.

Які переваги натурального чаю у пакетиках?

Чай в пакетиках має ряд плюсів, а саме:

 1. Швидкість та легкість заварювання. Концентрований чай, так і чай в пакетиках дуже швидко заварюється, аніж крупнолистовий розсипний чай.
 2. Гігієнічність. Чай виготовляється в індивідуальних пакетиках, так він захищений від вологи, пилу та неможливий контакт з іншими продуктами.
 3. Зручність обліку. Купити такий чай простіше та зручніше з точки зору ведення обліку на якомусь об’єкті. Тому що легко порахувати пакетики і визначити середнє споживання, тобто продажі.
 4. Зберігання. Завдяки компактній упаковці чай зберігати зручно.
 5. Ціна. Купувати натуральний чай в пакетиках набагато вигідніше, аніж пресований чи розсипний.

Які є різновиди чаю?

У кожного свій смак до цього напою. Однак світ чаю різноманітний, і кожен може вибрати те, що йому до вподоби більше. Тому існують деякі види:

 • Зелений, чорний та фруктовий чай. І зелений, і чорний чай походять з одних і тих же дерев, але є різниця – в обробці. Чорний окислюється за допомогою ферментів, так листя темніє і збільшує його насиченість та гіркоту, а зелений пропарюється без окислення. Фруктові чаї містять, зазвичай, шматочки фруктів та листя чайного дерева.
 • Чай з добавками та без. Чистий чорний чай виготовляється з одного листа і характеризується чистим, хоча іноді і терпким смаком. Отриманий напій часто має цитрусові, квіткові та медові нотки. Чаї з добавками містять підсилювачі смак (пелюстки квітів, шматочки фруктів та ароматизатори), тому такі продукти солодші та ароматніші. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.