Неділя, 21 Липня, 2024

Навісне обладнання для фронтальних навантажувачів

Ми живемо у час, коли складну роботу у сільському чи лісовому господарствах, на будівництві замінила техніка. Тепер людям не доводиться вручну навантажувати чи вивантажувати ті чи інші матеріали, викорчовувати рослинність тощо. Сьогодні з більшістю таких робіт з легкістю впорається спеціальна техніка.

Наприклад, екскаватори-навантажувачі незамінні у прокладанні залізниць, будівництві автомобільних доріг тощо. Звичайно, що під час виконання тих чи інших робіт вам знадобляться різні ковші для фронтальних навантажувачів. Придбати це та інше обладнання ви можете в інтернет-магазині А.ТОМ. Далі ознайомимося детальніше з навісним обладнанням, представленим в А.ТОМ.

Ковші для фронтальних навантажувачів

Навісне обладнання дозволяє виконувати навантажувачу низку робіт: вантажно-розвантажувальних, будівельних, земельних тощо. Компанія А.ТОМ зібрала для своїх клієнтів стандартні моделі ковшів, які користуються популярністю у покупців. Крім цього, компанія може виготовити кіш на замовлення.

В асортименті А.ТОМ представлені ковші нижчезазначених типів:

  • Загального призначення. Такі ковші призначені для переважної більшості будівельних робіт;
  • Посилені. Ними можна працювати зі скельними породами;
  • Для гарячого шлаку. Спеціально розроблені так, аби витримувати високі температури;
  • Скельні. Теж призначені для робіт зі скельними породами, а також масивами, які містять каміння;
  • Щелепні. Такі ковші вирізняються своєю багатофункціональністю;
  • Збільшених габаритів. Такий тип ковша дозволяє екскаватору швидше працювати з легкими вантажами нещільної породи.

До слова, компанія А.ТОМ пропонує своїм клієнтам не лише нові ковші, а й вживані. Останні обійдуться дешевше, однак своїм станом вони практично не поступаються новим.

Обирати кіш потрібно відповідно до його призначення.

Викорчовувач пнів

Під час робіт у сільському господарстві та в лісництві не обійтися без такого обладнання як викорчовувач пнів на фронтальний навантажувач. Це навісне обладнання використовують під час корчування пнів, а також у процесі згрібання рослинності. Незамінним викорчовувач пнів є і під час підготовки лісових площ до висадки дерев, обробки сільськогосподарських угідь, на місці яких була рослинність.

Зазвичай, викорчовувачі виготовляють зі зносостійкої сталі, що дозволяє викорчовувати якісно та швидко. Такому обладнанню під силу викорчувати рослинність навіть на найбільш занедбаних ділянках.

Детальніше ознайомитися із викорчовувачами пнів на фронтовий навантажувач ви можете на сайті А.ТОМ.

А.ТОМ пропонує своїм клієнтам швидко та надійно оформити замовлення. Замовляйте потрібне обладнання вже зараз та переконайтеся у його якості, надійності та довговічності. Адже компанія А.ТОМ – це провідний український виробник навісного та причіпного обладнання широкого спектру.

Переваги А.ТОМ

Компанія А.ТОМ – це провідний український виробник навісного та причіпного обладнання широкого спектру. Виробник практично не поступається аналогічним світовим компаніям. А все тому, що компанія А.ТОМ має власні виробничі потужності, які дозволяють виробляти замовлення з урахуванням тих чи інших вимог клієнтів.

Крім цього, компанія постійно вдосконалюється та розвивається. Все для того, аби її клієнти лишалися максимально задоволені.

До слова, оформити замовлення на сайті компанії А.ТОМ можна дуже швидко та зручно. Тому замовляйте потрібні вам ковші та інше обладнання вже зараз та переконайтеся в його надійності, якості та довговічності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.