П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Проблеми з паливними форсунками: що робити, якщо виявлені несправності

Паливна форсунка є функціональним елементом в транспортному засобі. Якщо вона дає збій, в жодному разі не можна зволікати. Варто терміново звернутись до фахівців. Ремонт форсунок у Рівному дозволяє якомога швидше вирішити проблему несправностей та повернути паливній системі стан працездатності.

Причини та ознаки несправностей у роботі форсунки

Паливна система дизельних автомобілів доволі дорога і достатньо примхлива. Тож за її станом треба ретельно стежити. Найчастіше ремонт насос форсунок у Рівному буває необхідним через знос деталей, засмічення системи чи появу корозії. Остання проблема, як правило, виникає через використання невідсепарованої води, а також через підвищений вміст сірки в паливі. 

Виявити перші несправності в роботі паливних інжекторів може кожен власник авто. Варто звернути особливу увагу на роботу паливної системи, якщо ви спостерігаєте:

  • появу токсичного диму;
  • зміну кольору вихлопу;
  • суттєве зменшення потужності двигуна;
  • проблемну роботу на малих обертах;
  • значне збільшення витрат споживання палива.

У разі виявлення подібних несправностей рекомендується негайно звертатись до СТО, де в разі необхідності буде виконаний ремонт паливної системи.

7.jpg

Ремонт форсунок на СТО

Ремонт паливних інжекторів є доволі складним технологічним процесом. Саме тому варто звертатись до спеціалістів, які мають чималий досвід розв’язання такої проблеми. Першим етапом є обов’язкова діагностика форсунок. Для цього використовується спеціалізоване обладнання, яке дозволяє перевірити форсунку на справність роботи системи впорскування. На основі отриманих даних фахівець приймає рішення щодо подальшого ремонту.

Для проведення ремонту форсунку розбирають, а всі її деталі обробляють в ультразвуковій ванні. Майстер обов’язково проводить додатковий візуальний огляд, після чого відбраковує зламані чи зношені деталі. По закінченню ремонтних робіт проводиться регулювання та перевірка інжекторів.

Реставрація форсунок дозволяє повернути працездатність паливної системи за доступною ціною. Після відновлювальних робіт інжектори отримують такий самий робочий ресурс, як і нові агрегати. А щоб уникнути додаткових проблем варто використовувати якісне паливо, вчасно замінювати паливні фільтри, а також регулярно проводити промивку паливної системи. 

Дізнатись більше про ремонт дизельних форсунок у Рівному можна на сервісі ТурбоСТО.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.