Неділя, 14 Липня, 2024

Як у Рівному відкрилася перша аутсорсингова компанія «DUOTET»

У 2018 році на рівненський ринок зайшла компанія «DUOTET!, яка запропонувала жителя міста та області новий вид послуг – аутсорсинг. На той час аутсорсинг не лише в Рівному, а й в Україні в цілому, був поняттям досить новим. Однак цей вид діяльності активно впроваджувався у великих українських містах: Києві, Одесі, Харкові, Львові. Дійшла черга і до Рівного. Бюджетне планування, юридичне обслуговування, розробка маркетингових програм для бізнесу, аутстафінг – це далеко не весь перелік послуг, які компанія запропонувала жителям Рівненщини, пише rivne-future.com.ua.

Поява «DUOTET» на рівненському ринку

Перш ніж поринути в історію появи у Рівному аутсорсингової компанії «DUOTET» варто з’ясувати, що ж таке послуги аутсорсингу. Тож, аутсорсинг – це передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Поняття аутсорсингу прийшло в Україну із Заходу, де цей вид діяльності активно почав практикуватися у 90-х роках XX століття.

Залучаючи аутсорсингові компанії до співпраці підприємство-замовник залучає зовнішні ресурси, високопрофесійні кадри, інформаційні ресурси, а також напрацювання у досить вузьких галузях, таких, як: IT-сервіс, бухгалтерські послуги, здійснення закупівлі товарів, тощо.

Звертаючись за послугами до аутсорсингових компаній, замовник уникає витрат на закупівлю обладнання, облаштування робочого місця, забезпечення витратними матеріалами, програмним забезпеченням працівників. Іншими словами, певні завдання або бізнес-процеси, які необхідні компанії, вона делегує сторонній організації, тобто, аутсорсинговій фірмі.

Тож, компанія «DUOTET», яка запропонувала новий вид послуг для рівнян – аутсорсинг, з’явилася у місті у 2018 році. Офіс компанії відкрився на вулиці Кавказькій, 9. Пізніше компанія переїхала на вулицю Данила Галицького, 19. Засновниця компанії – Олена Шикало.

Керівниця «DUOTET» впродовж багатьох років вивчала аутсорсинг, як в Україні, так і за її межами.

Які послуги пропонувала компанія рівнянам

Аутсорсингова компанія «DUOTET», відкрившись у Рівному, запропонувала цілий спектр послуг, а саме всі види бухгалтерських та економічних послуг, бюджетне планування, юридичне обслуговування, розробку маркетингових програм для бізнесу, супровід державних закупівель, навчання тендерних спеціалістів, послуги корпоративного секретаря та аутстафінг. Останній термін означає залучення для роботи над проєктом позаштатного спеціаліста, простими словами, найм працівника.

В інтерв’ю місцевим ЗМІ керівниця «DUOTET» Олена Шикало розповідала, що поставила собі за мету допомогти директорам вивести бухгалтерське обслуговування організацій та підприємств на зовсім інший рівень.

За її словами, у багатьох бухгалтер на підприємстві асоціюється, як людина, яка працює з тонами паперів і постійно намагається роз’яснити своєму керівнику ту чи іншу інформацію і при цьому очікує від нього певного рішення, оскільки зробити цього самостійно не може, адже це не в межах компетенції бухгалтера. Так ситуації завжди створювали проблеми і для бухгалтера, і для керівника компанії, розповідала пані Олена.

Тому Олена Шикало була рішуче налаштована змінити застарілу систему. Розпочати впроваджувати зміни вона вирішила у своєму місті – Рівному.

Крім цього Олена Шикало пояснила, чим звичайне бухгалтерське обслуговування відрізняється від бухгалтерського аутсорсингу. За словами, пані Олени, при використанні послуг бухгалтерського аутсорсингу керівник компанії укладає угоду з компанією-аутсорсером, передає їй повноваження на виконання бізнес-процесів компанії, і таким чином, автоматично всю відповідальність за виконання несе дана компанія. А під час будь-яких перевірок компанія-замовник пред’являє перевіряючим договір обслуговування, після чого ті за потреби будуть спілкуватися з компанією-аутсорсером.  

При укладенні тривалого договору послуги компанії-аутсорсера виявлялися вигіднішими з фінансової точки зору, ніж утримання штату працівників.

У серпні 2022 року компанія «DUOTET» відзначила 4 річницю свої роботи у місті Рівне. За цей час клієнтами «DUOTET» встигли стати бізнеси різних масштабів: від ФОП до топових компаній України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.