Середа, 29 Травня, 2024

Нову дорогу у Рівному поки обслуговувати не будуть

Нещодавно відкрита дорога у Рівному, що знаходиться по вулиці Каштановій, поки не перебуває на балансі ШЕУ. А це означає, що обслуговувати її не будуть. Таку інформацію в етері «Сьогодні Головне» на Суспільному повідомив начальник ШЕУ Віктор Климук. Загалом, він розповідав про майбутню підготовку роботи управління в зимовий період, пише “rivne-future.com.ua“.

Нову вулицю Каштанова, що знаходиться у мікрорайоні «На Щасливому», яка з’єднує вулиці Студентську та Чорновола, не передали на баланс шлях-експлуатаційного управління Рівного. Це одна з основних причин, чому ШЕУ не змогли виділити гроші на її догляд взимку. 

«Дана вулиця на сьогодні на балансі нашого підприємства не знаходиться. Обслуговувати її на договірних умовах ми не маємо можливості. Якщо до нас буде звернення від власників даної вулиці, я думаю, на договірних умовах ми зможемо її обслуговувати», – розповів Віктор Климук журналістам «Суспільного». 

Нагадаємо, що будівництвом дороги займалася приватна фірма «Захід-Трансбуд». Напередодні другого туру виборів її відкрив кандидат на посаду міського голови Рівного Віктор Шакирзян. Даний відрізок дороги має значно розвантажити вулицю Чорновола, адже водії зможуть скоротити шлях у напрямку мототреку. 

Журналісти «Суспільного»  зателефонували за номером підприємства, який є вільному доступі. Його працівниця не змогла дати чітку відповідь, хто буде доглядати за дорогою у зимовий період. Лише пообіцяла, найближчим часом, надати більш детальну інформацію про подальшу долю нової вулиці. 

У сюжетах, які виходили на місцевих каналах, розповідали, що вулицю Каштанову та дорогу будували за приватні кошти. Ймовірно, що і доглядати за нею будуть інвестори, а не державні установи. 

До слова, цими вихідними, 28 та 29 листопада, у Рівному очікується мокрий сніг. Правда, сильним він не має бути та буде швидко танути. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.