Середа, 29 Травня, 2024

На Рівненщині ветеран АТО обурений діями водія маршрутки

Ветеран АТО з Здолбунова Дмитро Дибус поскаржився на водія, який, буцімто, відмовився визнавати його посвідчення учасника бойових дій, що дає йому право на безкоштовний проїзд. Зі слів Дмитра, водій маршрутки вживав нецензурно лексику. Власниця маршрутки, поки, ситуацію ніяк не прокоментувала, так як на телефонні дзвінки не відповідає, цікавився “rivne-future.com.ua

Подія трапилася у маршрутці «Рівне – Здолбунів» у суботу 8 серпня, а вчора Дмитро передав скаргу в управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації. Журналістам «Суспільного» він розповів, що статус учасника бойових дій отримав три роки тому, у 2017-му році. Сумарний військовий стаж – близько чотири з половиною роки.

На своїй сторінці у ФБ, Дмитро Дибус написав, що водій маршрутки у грубій формі йому відмовив, пояснюючи це тим, що, ніби, посвідчення є недійсним. Хлопець, можливо і не звернувся б з письмовою скаргою, якби не грубий та лайливий формат спілкування водія.

За словами ветерана АТО, він декілька разів намагався пояснити водію, що посвідчення справжнє та безтермінове, але останній ігронував всі ці спроби.

«Вочевидь, водій думав, якщо я живий повернувся, якщо руки, ноги на місці, то я посвідчення купив у військкоматі, чи ще десь», додав у своєму допис Дмитро Дибус.

Скаргу учасника бойових дій передали в управління Укртрансбезпеки, водія притягнути до адміністративної відповідальності, а з перевізником проведуть роз’яснювальну бесіду. Так цю справу прокоментував начальник управління інфраструктури і промисловості ОДА Федір Місюра.

Власницею маршрутки «Рівне-Здолбунів», водій якої отримав скаргу є Галина Мазур. Журналістам поки не вдалося з нею поспілкуватися, так як на телефонні дзвінки вона не відповідає.

Нагадаємо, що минулого тижня у громадському транспорті відновили безкоштовний проїзд для пільговиків з 10-ї до 16-ї години: необмежена кількість у тролейбусах та 2 місця у маршрутках.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.