Неділя, 26 Травня, 2024

На Рівненщині рух на автомобільних дорогах ускладнено

Рух автомобілів на Рівненщині ускладнено через снігові заметілі. Якщо в місті та на дорогах міжобласного сполучення ситуація більш-менш контролюється, то по селах жителі відчувають помітні наслідки негоди. Найскладніші погодні умови спостерігаються в західних районах нашого регіону. Конкретно мова йде про територію, починаючи від Вараша і закінчуючи Радивиловом, пише rivne-future.com.ua.

Ще 13 грудня ситуація поступово погіршувалася, ввечері в області оголосили штормове попередження. У Рівному утворилися затори. Рятувальники за допомогою спецтехніки прочищають дороги та вивільняють заручників погодних умов із-під снігових заметів. Вивільнили карету швидкої медичної допомоги, що доставляла важкохворого чоловіка, шкільний автобус та 13 вантажівок. Обтяжені снігом дерева падали на автомобілі або просто унеможливлювали рух транспорту.

Працівники швидкої допомоги не мають змоги добратися до пацієнтів, оскільки доїхати до деяких населених пунктів практично неможливо. Наприклад, на Гощанщині медики не змогли швидко потрапити до чоловіка на виклик, оскільки карета швидкої допомоги застрягла у снігових заметах. На щастя, фельдшер прийняв виважене рішення і пішов пішки до пацієнта. Роман Кравчук подолав відстань в півтора кілометра, добрався до оселі 65-річного хворого та надав допомогу відповідно протоколу. На щастя, потреби в госпіталізації не було.

Ще одна неприємна пригода трапилася під час транспортування чоловіка з підозрою на ковід із селища Ульянівка до районної лікарні. Екіпаж самостійно не зміг пробратися через заметену дорогу. Викликали державну службу надзвичайних ситуацій, через що хворого доставили в медичний заклад із запізненням. Повідомляється, що здоров’ю пацієнта нічого не загрожувало, його стан залишався стабільним.

Комунальники заспокоюють, що ситуація на дорогах Рівненщини повністю під контролем, все стабільно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.