Середа, 29 Травня, 2024

У Рівному одразу два протести: учасники АТО та ошукані вкладники недобудов

Рівне скоро можна буде називати містом акцій протестів та мітингів. Сьогодні зранку, перед засідання Рівнеради, їх було аж два: АТОвці вимагали, щоб депутати прискорили процес виділення їм землі, а ошукані вкладники недобудов просили сесію надати дозвіл компанії «Група Смарт» розпочати зведення багатоповерхівки на вулиці Ботанічній. Далі на rivne-future.

Біля будівлі Рівнеради зібралися учасники бойових дій аби нагадати про себе.

Активіст протесту Володимир Василевський журналістам «Суспільного» повідомив, що з кожним роком кількість АТОвців росте і зараз їх вже 1600 людей, а процес виділення землі відбувається, проте повільно.

29 липня у міській раді було жеребкування серед учасників бойових дій, які чекали на обіцяні земельні ділянки з 2015-го року. 32 АТОвця витягали папірці з номерами ділянок, які розташовані в Рівному.

Володимир Василевський додав, що сьогодні на засіданні депутати повинні розглянути питання про надання дозволу на розробку проектної документації для майбутньої приватизації земельних ділянок. Учасники протесту прийшли під стіни Рівнеради щоб не дати депутатам затримати розгляд цієї ситуації.

Протестують на тому ж місці і декілька вкладників недобудов. Нагадаємо, що 11 серпня вони організували біля будівлі міськвиконкому незначне наметове містечко. Люди будуть голодувати до тих пір, поки Рівнерада не ухвалити позитивне рішення щодо їхнього питання.

Все спирається на будівництво багатоповерхівки на вулиці Ботанічній. Якщо буде дозвіл на її зведення компанії «Група Смарт», тоді вона добудує три незавершені об’єкти.

Що ж було далі?

Після того, як депутати Рівнеради ухвалили позитивне рішення щодо розробки плану детальної території на Ботанічній вкладники недобудований житлових комплексів почали розбирати намет.

Учасник акції Микола Станіславчук повідомив, що їхній пікет завершився.

Щодо учасників бойових дій, то сесія міськради дала добро на розробку проектної документації для майбутньої приватизації 32 земельних ділянок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.