Вівторок, 28 Травня, 2024

У Рівному придбали два тролейбуси та спецтехніку для комунальників

У Рівне прибуло ще два нових тролейбуси «Дніпро». Як і попередні, ці «рогаті» мають низький рівень підлоги, відкидний пандус для заїзду людей з обмеженими можливостями і місце для людей з візками та дитячими колясками. Процес допомоги людям з інвалідністю контролюватиме кондуктор, розповідає “rivne-future.com.ua“.

Наразі в парку електропідприємства 20 нових тролейбусів.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, новий громадський транспорт прекрасної якості. Мер нагадав, що до 2010 року, за весь період Незалежності було придбано лише один тролейбус. На сьогодні, щороку у Рівному з’являються три-чотири тролейбуси. А це вдвічі більше, як наприклад в Тернополі.

Хомко додав, що кілька тролейбусів-старожилів залишать як унікальні експонати та нову родзинку Рівного.

Мабуть, це остання купівля тролейбусів в Рівне за часів правління Хомка.

Крім того, КАТП – 1728 отримало бульдозер 2020 року випуску, який оснащений напівсферичним відвалом з гідроциліндром перекос, який буде використовуватися на сміттєзвалювальному полігоні. Бульдозер коштує більше 2 мільйони гривень.

В парку Шевченка теж з’явилася нова одиниця техніки – трактор МТЗ 82 з новим причіпом та навісним обладнанням. Трактор можна використовувати у будь-яку пору року для вивезення сміття, листя, очищення від снігу пішохідних зон та підмітання тощо. Сумарна вартість – понад 600 тысяч гривень.

Нагадаємо, що 4 жовтня в Рівному, вперше за 6 місяців нашим містом курсував тролейбус за маршрутом № 6: від тролейбусного депо до Городка. Це був унікальний рейс-екскурсія. Адже це перший тролейбус, який з’явився у місті у 1974 році, коли тут запустили тролейбусний маршрут.

Рівняни мали змогу сісти в перший тролейбус міста та проїхатися маршрутом, який зараз не функціонує.

До слова, почесною пасажиркою під час екскурсії стала Катерина Забора – одна з перших водійок цього «рогатого».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.