Середа, 29 Травня, 2024

У Рівному так і не відновили пільговий проїзд у транспорті: поліція з’ясовує чому

У Рівному поліція відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання судового рішення, яке має відношення до пільгового проїзду. Мова йде про рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яким під час карантину відмінили пільговий проїзд у громадському транспорті. Учасник АТО Віктор Кошкін звернувся до суду та виграв позов. Але, після цього, у місті нічого не змінилося. Далі на rivne-future.

28 листопада поліція розпочала розбиратися чому у місті ігнорують рішення суду про відновлення пільгового проїзду в громадському транспорті. Про це журналістам «Суспільного» повідомив сам Віктор Кошкін.

Раніше, рівнянин Віктор звернувся до Рівненського окружного адмінсуду. Там визнали, що рішення комісії є протиправним. Однак, обласний центр судове рішення від 1 жовтня так і не виконало.

«Чоловік звернувся повторно у поліцію Рівненської області. За фактом невиконання судового рішення розпочали досудове розслідування за статтею 382 Кримінального кодексу України», – уточнила пресофіцерка Нацполіції області Марія Юстицька.

Віктор Кошкін повідомив, що на першу свою заяву він отримав відмову. А все через те, що міська рада змінила номер протоколу про відміну пільгового проїзду, який він оскаржував. Учасник АТО не розуміє, чому місто і досі ігнорує рішення суду.

29 листопада ще діяла та сама ситуація – пільговий проїзд як був заборонений, так і заборонений. Я давав свідчення, а до порушення кримінальної справи це як пояснення, допит – вже коли є уголовне діло. Тобто вони мене зараз мають передопитати. Не було поки нічого. Я, звісно, готовий», – коментує Віктор Кошкін.

Нагадаємо, що з початку пандемії, 26 березня міська комісія дозволила курсувати автобусам та тролейбусам в режимі» спеціальних перевезень». Разом з цим, пільговий проїзд скасували. Однак, з часом, його повернули у певні години.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.