Неділя, 26 Травня, 2024

Відомо, хто буде обслуговувати нову дорогу «На Щасливому»

Нову дорогу у Рівному, будівництвом якої займалася приватна фірма, вона ж і буде, взимку, її обслуговувати. Таку інформацію, журналістам «Суспільного», повідомила директорка ТОВ «Захід-Трансбуд» Богдана Філіпова. В наступному році, скоріше за все, дорогу передадуть на баланс Рівненського ШЕУ. Далі на rivne-future.

Нова дорога, що по вулиці Каштановій, з’єднує дві вулиці – Чорновола та Студентську. У ТОВ «Захід-Трансбуд» пояснили, земля під нею ще не викуплена. Наразі вже проводять перемовини щодо передачі дороги на баланс Рівненського шляхово- експлуатаційного управління.

«Зараз ця дорога приватна. Очищення будемо виконувати своїми силами, а коли підготуємо всі документи – передамо її, то буде відповідати за це Рівненське ШЕУ. Вся техніка у нас є, питання в прибиранні стояти не буде», – розповіла директорка будівельної фірм Богдана Філіпова.

Крім цього, точної дати передачі дороги у ШЕУ, поки, немає. Скоріше за все, це відбудеться у 2021-му році. Нагадаємо, що протяжність цього шляху – майже 1,5 кілометра.

До слова,  днями начальник ШЕУ Віктор Климук повідомив, що цьогоріч вони нову дорогу обслуговувати не будуть. Детальніше тут.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.