Середа, 29 Травня, 2024

Чи підтримають рівняни проект Громадського бюджету «Напівкругла колонада» на Лебединці?

Декілька років поспіль центральна частина парку «Молоді», відомого як «Лебединка» залишається незмінною. Озеро, лебеді, фонтани і звісно ж, біла карета у формі серця. Далі на rivne-future.

Проте, на сайті «rivne.pb.org.ua», де відбувається онлайн голосування за проекти громадського бюджету Рівного з’явився новий проект «Архітектурний комплекс «Напівкругла колонада». Облаштувати великий архітектурний комплекс» Напівкругла колонада» планують на березі Лебединого озера із використанням класичних архітектурних елементів. Бюджет проекту – 1 000 000 гривень.

Автором проекту є Сергій Шабалін, співавторкою – Шабаліна Світлана.

Якщо гуляти центральною частиною міста Рівне, то за зовнішнім виглядом деяких будинків можна впевнено сказати, хто є їхнім власником. Класичний стиль, колони, розмах – це звісно ж стиль Шабаліна.

Парк Молоді – це не тільки одне з найулюбленіших місць відпочинку рівнян та гостей нашого міста, а й невід’ємний атрибут будь-якої весільної фотосесії. Задля покращення умов відпочинку, та створення цікавої та оригінальної фото-зони для будь-яких верств населення, автор проекту пропонує створити неповторну оглядову площадку.

Що ж планує Сергій Шабалін? Напівкруглу колонаду із використанням малих архітектурних форм (МАФ), виготовлених із бетону, у класичному стилі.

Ціль проекту:

  • Вдосконалення естетичного вигляду парку Молоді («Лебединка) ;
  • Створення комфортних та належних умов відпочинку для рівнян та гостей нашого міста;
  • Облаштування оригінальної фото-зони для всіх охочих.

Така архітектурна інновація, за думкою авторів проекту, збільшить приплив туристів в Рівне. Тобто стане ще однією туристичною родзинкою нашого міста.

А як думаєте ви? Чи доцільно в парку Молоді облаштовувати такий помпезний оглядовий майданчик?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.