Вівторок, 25 Червня, 2024

Як айтішник з Харкова знайшов роботу у Рівному і чому радить місто IT-спеціалістам

Айтівець з Харкова В’ячеслав переїхав у Рівне у березні 2022 року через постійні обстріли та загрозу окупації його рідного міста військами РФ. Здавалося б, айтішнику з міста-мільйонника буде складно знайти роботу в IT-сфері в 250-тисячному місті. Однак це лише на перший погляд. Адже роботу в IT-сфері у Рівному чоловік знайшов за чотири дні. Ба більше, харків’янин порадив своїм знайомим айтівцям придивитися до Рівного, як до міста, де можна продовжити свою професійну реалізацію, пише rivne-future.com.ua.

Харківський IT-спеціаліст про переїзд у Рівне

У березні 2022 року харківський айтівець В’ячеслав разом із родиною перебрався з Харкова до Рівного. Причиною стали постійні обстріли та загроза окупації російськими військами його рідного Харкова. Про переїзд з міста-мільйонника до затишного Рівного та про те, як знайшов у новому місті роботу в IT-сфері чоловік розповів журналістам «Суспільне Рівне».

На момент переїзду до Рівного В’ячеславу було 34 роки. Своє прізвище чоловік попросив ЗМІ не розголошувати, адже під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну його родина займалася волонтерською діяльністю, допомагаючи ЗСУ.

У Харкові В’ячеслав працював айтішником, а своїм хобі обрав стендап. Його творчий псевдонім – Мультфільм Гагарін.

Коли почалася повномасштабна війна, чоловік разом з родиною спочатку переїхали в передмістя Харкова, а потім прийняли рішення їхати в західні області України. Спочатку їхали в нікуди, але по дорозі знайомі знайомих запропонували харків’янам тиждень пожити на квартирі у Рівному. Так родина зупинилася у Рівному.

Родина з Харкова швидко знайшла у новому місті житло і почала вбудовуватися у соціальне життя.

Знайшов роботу за 4 дні та радить Рівне айтішникам

Як уже згадувалося вище, В’ячеслав – айтівець. Звичайно, чоловік хотів продовжити свою професійну реалізацію у новому для себе місті, тому розпочав пошуки роботи. На перший погляд, могло б здатися, що у 250-тисячному Рівному значно важче знайти роботу в IT-галузі, ніж у місті-мільйоннику Харкові. Проте пошук роботи у новому місті зайняв всього чотири дні.

Харків’янин розповідав, що умови, які йому надали дуже хороші та мало чим відрізняються від харківських та столичних. В’ячеслав поділився, що йому подобається і робоче місце, і керівництво, а також продукт, над яким він працює. Айтівець вирішив на доволі довгий час пов’язати себе з проєктом з яким співпрацює.

Влаштувавшись працювати, айтівець порадив своїм колегам IT-фахівцям придивитися до міста Рівне, бо тут відчувається брак кадрів.

Загалом, харківському айтівцю сподобалося Рівне, як місто для проживання та професійної реалізації. Ділячись враженнями, чоловік назвав Рівне комфортним містом та навіть задумався над тим, аби залишитися в ньому надовго.

Харківський IT-кластер співпрацює з Рівненською ОВА та Рівненським IT-кластером

До слова, не лише В’ячеслав, але й інші харківські айтівці через війну були вимушені змінити місце проживання і переїхати, зокрема, у Рівненську область.

Окрім цього в червні 2022 року Харківський IT-кластер спільно з Рівненською ОВА та Рівненським IT-кластером підписали Меморандум про Партнерство та створення простору найбільшого сприяння.

Основними напрями співпраці Харківського IT-кластеру та Рівненського IT-кластеру спільно з Рівненською ОВА стала взаємодія по актуальних для IT-індустрії напрямках, зокрема у юридичних та економічних питаннях, спільні міжнародні ініціативи, покращення IT-освіти та партнерські благодійні проєкти. Меморандум між Харківським та Рівненським IT-кластерами та Рівненською ОВА став цеглинкою до відновлення української економіки та розбудови IT-галузі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.