Вівторок, 28 Травня, 2024

Рівненська обласна лікарня матиме вертолітний майданчик

У рамках проекту «Велике будівництво» Рівненська обласна клінічна лікарня та дитяча лікарня розпочне будівництво нового хірургічного корпусу та вертолітного майданчика. Також відбудеться реконструкція існуючих відділень та утеплення фасаду. Більше на rivne-future.com.ua.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що найближчим часом медзаклади всіх областей країни будуть оснащені вертолітними майданчиками. Європейські країни такими методами переміщення пацієнтів користуються давно. Медичні працівники чекають таких реконструкцій, адже не всі лікарні оснащені потрібним обладнанням і забезпечені відповідними кадрами. 

У проекті зазначено, що новий хірургічний корпус матиме 8 поверхів, на яких працюватиме операційний блок, відділення анестезіології, стаціонар. Крім того, пацієнти матимуть можливість скористатися послугами спеціалістів, що застосовують інноваційні малоінвазивні хірургічні технології.

Капітального ремонту зазнають поліклініка, головний та кардіологічний блок. Зведення хірургічного відділення планують провести в три етапи впродовж 2022-2023 років. 

Відомо, що Рівненська обласна лікарня працює вже 70 років і потребувала ремонту вже давно, оскільки корпуси застарілі. Відділення з вертолітним майданчиком на даху планують будувати з нуля і це стане новинкою на Рівненщині. Крім оновлення відділень відбудеться і закупка дорого вартісного обладнання. Надіємось, що проект вдасться реалізувати вчасно згідно технічної документації. Вартість таких робіт поки не озвучується. Масштабне реконструювання обговорювали ще в 2021 році, щоб в 2022 закласти певну суму в бюджет. 

Першим вертолітним майданчиком для оперативного транспортування тяжкохворих скористаються у Львові. Там виділили територію поблизу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.