П’ятниця, 13 Вересня, 2024

Перша приватна інноваційна школа в Рівному для майбутніх лідерів та реформаторів

Мабуть немає таких батьків, які б не хотіли віддати свою дитину до школи, яка спеціалізується на самій сучасній методиці навчання. До школи, головними засадами якого є прогресивні навчальні програми, спрямовані на формування особистості з якостями лідера, творця або реформатора та сучасні інструменти їхнього викладу. Мова йде про мережу освітніх закладів ThinkGlobal, яка діє в Рівному, розповідає rivne-future.com.ua.

Засновник інноваційної школи Олексій Чернявський поділився, чому саме в Рівному вирішили відкрити такий навчальний заклад та кому належить ідея створення. За його словами, ідея належить Олексію та його дружині.

Головною причиною створення такої школи в Рівному є те, що семирічний син подружжя Чернявських у 2018-му році мав іти у перший клас. Дослідивши ситуацію у галузі освіти, Олексій натрапив на мережу шкіл ThinkGlobal. Тоді він і вирішив відкрити такий заклад у Рівному.

Система навчання ThinkGlobal – справді інноваційна. Вона спеціалізується на найрізноманітніших технологіях. Все, аби зробити процес навчання максимально цікавим, змістовним та зрозумілим для дітей.

Що ж таке ThinkGlobal?

ThinkGlobal – це мережа освітніх закладів, які розташовані по всій Україні. У 2015-му році перша така школа відкрилася у столиці, а згодом – у Львові. У 2018-му році вони з`явилися також у Хмельницькому і, звісно ж, у Рівному.

Освітній простір базується на скандинавській моделі навчальних закладів. Саме вона є однією з найкращих у всьому світі. Однак, програму навчання розробляє академічна команда освітян-методистів ThinkGlobal. Вони ж і видозмінюють її відповідно до вимог часу.

Концепція академії – виховання майбутніх лідерів, управлінців, творців та реформаторів, які не будуть боятися та вмітимуть ставити перед собою масштабні завдання. А головне – матимуть для цього всі освітні інструменти. Простими словами, діти зможуть втілювати свої мрії у життя, навіть, якщо ці мрії, на перший погляд, здаватимуться захмарними.

Всі ми звикли, що діти, протягом усього уроку, не можуть, за власним бажанням, пересісти на інше місце. В академії ThinkGlobal все по-іншому. До навчального процесу, шкільних правил і, загалом, у ставленні до дітей освітяни, педагоги, методисти тощо використовують демократичний підхід. А саме, учень, при бажанні, під час уроку, може пересісти за іншу парту чи просто постояти біля вікна.

В академії є власна бібліотека. Їхній підхід до формування бібліотеки цікавий – не кількісно, а якісно. Тобто, кожна книга, яку візьме дитина, має бути цікавою.

Крім оцифрованого контенту, весь навчальний процес побудований на платформі Moodle. Кожен учень має власний лептоп.

«Основна вимога сьогодення – інформація, яка стосується процесу навчання, має бути постійно актуальною. І електронні носії можуть цю актуальність забезпечити»,- розповів Олексій Чернявський.

Хвилюючі питання батьків

Чи корисно дитині багато часу проводити за гаджетами?

Саме цей момент викликає негативну реакцію у батьків, які, чомусь, одразу думають, що учні весь час будуть проводити за комп`ютерами. Насправді, це не так. Лептопи використовуються не завжди. Разом з тим, діти працюють з друкованими підручниками та пишуть у зошитах.

Атрибути школи

Кожен учень має окрему шафку, яку ніхто, окрім нього, не зможе відкрити. Усе канцелярське приладдя надає школа. Дітям, нарешті, непотрібно буде носити важкі портфелі за спиною, які часто здаються більшими за самих учнів.

Їдальня працює протягом усього навчального дня. Там можна підживитися: сезонними фруктами, печивом. Все це входить у вартість навчання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.