Середа, 29 Травня, 2024

Чи зможуть у Рівному відновити пільговий проїзд у громадському транспорті?

Після відновлення руху громадського транспорту у місті Рівне в режимі спецперевезень пільговики змушені були платити повну вартість за проїзд. І це було цілком зрозумілим та очікуваним рішенням. Адже, водій не мав права брати на рейс звичну кількість пасажирів. Далі на rivne-future.

Проте, з запровадженням певних послаблень карантину, активісти громадської організації «Рівне Разом» на чолі з Віктором Шакирзяном вимагають у міської влади скликати комісію ТЕБ і НС для розгляду питання та прийняття позитивного рішення щодо того, аби люди, які підлягають під пільгові категорії могли безкоштовно користуватися послугами громадського транспорту.

Нагадаємо, що з запровадженням карантину у нашому місті повністю припинився рух громадського транспорту. Його замінив спеціальний транспорт, без безплатного проїзду для пільговиків.

На думку активістів громадської організації «Рівне Разом» такий перебіг подій є неприпустимим, особливо в період економічної та соціальної кризи. Таким чином міська влада обмежує мешканців міста у їхніх правах, які передбачені чинним законодавством.

За словами керівника ГО «Рівне Разом» Віктора Шакирзяна, в обласному центрі є велика кількість людей, які незадоволені забороною на пільговий проїзд у громадському транспорті. Приводом для збору підписів стала чимала кількість людей, які звернулися до громадської приймальні з даним питанням.

Варто наголосити, що у Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Львові та в інших містах України з 1 серпня пільговий проїзд для пенсіонерів, інвалідів тощо відновлено. Натомість, Рівне – це єдиний обласний центр у Західній Україні, де безкоштовний проїзд для пільговиків під забороною.

До слова, у разі повного ігнору міської влади щодо цієї ситуації, представники громадської організації «Рівне Разом» та жителі міста планують провести декілька акцій протесту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.