Вівторок, 28 Травня, 2024

Школи Рівного поступово переходять на дистанційне навчання

У Рівному спостерігається різке погіршення ситуації, пов’язаної з кількістю хворих на коронавірусну інфекцію. Як відомо, COVID-19 з часом мутує і з’являються нові симптоми, ведеться  статистика та аналізується весь процес. З початком 2022 року у багатьох школярів діагностували вірус, а класи переводять на «дистанційку». Прийняли рішення, що 24 січня 10 навчальних закладів міста повністю або частково закриваються, а учні переходять на онлайн-навчання. Таку інформацію опублікував міський очільник Олександр Третяк. У десятку ввійшли: гімназія «Гармонія», ЗОШ № 1, 24, 28, школа «Центр Надії», гуманітарна гімназія – 5-11 класи, спецшкола № 15, ЗОШ № 3 – всі класи, РАЛ «Престиж» – 5-9 класи і РЕПЛ – 5-11 класи. Більше на сайті rivne-future.com.ua.

Мер також наголосив, що школярі 5-11 класів ЗОШ №24 не сіли за парти у зв’язку зі щорічними освітніми процесами. У закладі проходили олімпіади. Якщо говорити про загальну статистику на Рівненщині, то станом на 21 січня на дистанційній формі навчання перебувало 36 шкіл, а 16 взагалі призупинило навчальний процес.

Найгірша ситуація з відвідуванням шкіл спостерігається у Березнівському та Дубровицькому районах. Відомо, в деяких закладах на дистанційній формі перебувають 5-11 класи, в інших – всі учні, включаючи молодшу ланку.

18 січня Рівненську область перевели до помаранчевої зони і вже на тому етапі обговорювали можливість запровадження червоної зони через перевищення епідеміологічного порогу. Роман Сазонов, який являється головним санітарним лікарем Рівненщини, прогнозував погіршення ситуації в січні, а досягнення піку інфікування – в лютому. 

Варто відмітити, що штам «Омікрон» більш заразний за відомий «Дельта». Перший з них вражає жителів середнього віку і має такі суттєві ознаки: нежить, головний біль, втома, чхання та біль у горлі.

Вчителі та адміністрація просять при найменших ознаках простуди залишати дітей вдома та не водити їх в школу до повного видужання. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.